TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

VMFD „Žalgiris“ ir Sekmadienio futbolo lyga – oficialūs partneriai

Rungtynių akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / SFL nariai galės į „Žalgirio“ rungtynes su „Tauru“ galės įeiti už 6 litus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus „Žalgirio“ bendruomenė plečiasi: žaliai baltų šeimą oficialiai papildė didžiausia Lietuvoje mėgėjų futbolo lyga – SFL. Daugiau nei 3000 futbolo mėgėjų vienijanti SFL ir A lygoje lyderiaujančio VMFD „Žalgirio“ bendradarbiavimas buvo įtvirtintas abiejų šalių vadovų sutartimi.

Vilniaus „Žalgirio“ komunikacijos vadovas Gedas Saročka sako, jog „Žalgirio“ tikslas – aplink save suvienyti kuo daugiau futbolo gerbėjų, suburti Vilniaus futbolo bendruomenę į ilgalaikį ir stiprų vienetą ,rašo zalgiris-vilnius.lt.

Pasak „Žalgirio“ atstovo, SFL prisijungimas prie žaliai baltos bendruomenės – pirmasis didelio darbo žingsnis: „Televizija rodo reklamą, kurioje sakoma, jog futbolas yra daugiau nei žaidimas. Ir ta reklama yra teisi: futbolas yra bendruomenė, aistros, emocijos, gerai praleistas laikas draugų, pažįstamų, bendraminčių rate. Bendruomenė – galingas socialinis užtaisas šiuolaikinėje visuomenėje. Lietuviškame futbole tokių užtaisų trūksta. Kai susitinka dviejų miestų komandos, dauguma į stadioną susirinkusių ateina pažiūrėti futbolo, o ne palaikyti savo komandos. Šią klaidą laikas ištaisyti.“

„Futbolininkai kasdien treniruotėse pluša ne tik dėl savęs, jiems be galo svarbūs fanai, aistruoliai, žiūrovai. Norime, kad “Žalgirio„ stadionas pilnėtų, norime su jame susirinkusiais žiūrovais dalintis pergalių džiaugsmu ir nesėkmių kartėliu. “Žalgiris„ yra pasiruošęs dvipusei komunikacijai, bendravimui su futbolo mėgėjais, fanais, aistruoliais, vaikais, veteranais. Dabar esame pasiruošę būti draugais ir dar trims tūkstančiams Vilniaus futbolo mėgėjų – Sekmadienio futbolo lygai.
Sezoną pradėjome šūkiu FUTBOLIZACIJA. Dabar šis procesas įsibėgėja. Gaiviname primirštas tradicijas ir tikime, kad lankymasis stadione vėl pamažu taps bendruomenės solidarumo ir mados reikalu,“ – sako VMFD “Žalgirio„ komunikacijos vadovas G.Saročka.

SFL prezidentas Paulius Malžinskas apie bendradarbiavimą su Vilniaus “Žalgiriu„ sako galvojęs ne pirmus metus: “Džiaugiuosi, kad mėgėjiška lyga bendradarbiaus su profesionalia Vilniaus futbolo komanda. Tikiuosi, kad šis bendradarbiavimas abiems pusėms bus naudingas: „Žalgiris“ padės populiarinti mūsų lygą, gal net ją praplės, mes – didinsime „Žalgirio“ stadiono lankomumą, komandos palaikymą visomis prasmėmis“.

Vienys bendros akcijos

Pasak „Žalgirio“ komunikacijos vadovo G.Saročkos, žaliai baltuosius ir SFL vienys ne tik sutartis, bet ir bendros akcijos. Bendradarbiavimo plane artimiausiems mėnesiams numatytos kelios atrakcijos: „Žalgirio“ trenerių kolektyvas geriausiai SFL birželio mėnesio komandai praves treniruotę, geriausi mėnesio žaidėjai gaus progą išbandyti save „Žalgirio“ dublerių, o kartais – ir pagrindinės komandos treniruotėse. Sezono pabaigoje draugiškose rungtynėse VMFD „Žalgiris“ mes iššūkį SFL rinktinei.

SFL futbolininkams – nuolaida

Sekmadienio futbolo lygos žaidėjai pirmąsias SFL ir „Žalgirio“ bendradarbiavimo „pasekmes“ pajus jau šį savaitgalį. Į šeštadienį (05. 29) vyksiančias A lygos XII–ojo turo rungtynes VMFD „Žalgiris“ – Tauragės „Tauras“, SFL nariai galės įeiti už 6 litus. Perkant bilietą prie įėjimo į stadioną tereikės parodyti savo SFL komandos marškinėlius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką