Stebukladarys Zlatanas Ibrahimovičius įveikė Angliją 4:2, prancūzai palaužė italus, portugalai neįveikė Gabono

Trečiadienį buvo žaidžiamos draugiškos futbolo rungtynės. Daugiausia susidomėjimo sulaukė trys dvikovos. Zlatanas Ibrahimovičius pelnė 4 įvarčius ir atvedė švedus į pergalę prieš anglus, prancūzai įveikė italus, o vokiečių ir olandų dvikova pasibaigė lygiosiomis. Intrigos nežadėjo mačas tarp Portugalijos ir Gabono, tačiau šis baigėsi 2:2.
Zlatanas Ibrahimovičius ir Stevenas Gerrardas
Zlatanas Ibrahimovičius ir Stevenas Gerrardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglija – Švedija 2:4

100-tosios rungtynės Anglijos rinktinės sudėtyje Stevenui Gerrardui susiklostė ne itin maloniai. Švedai į priekį išsiveržė jau 20-tą rungtynių minutę po Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčio. 35 minutę rezultatą po Ashley Youngo perdavimo išlygino Danny Welbeckas. Praėjus vos 3 minutėms įvartį po Steveno Gerrardo pakelto baudos smūgio įmušė 20-metis Stevenas Caulkeris. 78-tą minutę rezultatą išlygino ir dublį pelnė Švedijos rinktinės lyderis Zlatanas Ibrahimovičius. Ir jo šou tuo nesibaigė. Puolėjas „hatrick'ą“ pelnė ir švedus į pergalę išvedė 84 minutę, o pirmąją pridėto laiko minutę anglus paskandino ketvirtasis švedo įvartis. Zlatanas Ibrahimovičius įveikė Anglijos rinktinę.

Reuters/Scanpix nuotr./Zlatanas Ibrahimovičius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Zlatanas Ibrahimovičius

Italija – Prancūzija 1:2

35 minutę italus į priekį po puikaus Montolivo perdavimo išvedė Stephanas El Shaarawy. Tačiau prancūzai greitai atsakė tuo pačiu – 37 minutę Mathieu Valbuena rezultatą išlygino. 67 minutę prancūzus į priekį išvedė Bafetimbis Gomis. Didierui Deschampsui tai buvo pirmosios laimėtos draugiškos rungtynės vadovaujant Prancūzijos rinktinei.

Reuters/Scanpix nuotr./Prancūzijos futbolo rinktinė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Prancūzijos futbolo rinktinė

Nyderlandai – Vokietija 0:0

Žiūrovams teko nusivilti, nes daug žadėjęs mačas tarp vienų geriausių pasaulio rinktinių, įvarčių neatnešė. Mačas pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Reuters/Scanpix nuotr./Rungtynių akimirka
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rungtynių akimirka

Portugalija – Gabonas 2:2

Atrodytų lengvai nuspėjamos rungtynės, tačiau įvykiai susiklostė net labai netikėtai. 33 minutę 11 metrų baudinį realizavo Gabono rinktinės žaidėjas Lévy Clément Madinda, tačiau po 2 minučių jau į Gabono rinktinės vartus baudinį mušė Pizzi. 60 minutę rezultatą portugalų naudai persvėrė Hugo Almeida, tačiau portugalams ilgai džiaugtis neteko – 69 minutę buvo skirtas dar vienas baudinys į jų vartus. André Biyogho Poko sėkmingai jį realizavus rinktinės išsiskirstė taikiai.