Vokietijoje „Bayern“ pergalė pažymėta trimis Thomo Mullerio įvarčiais

Vokietijos Bundesligos pirmeybėse sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.
Thomas Mulleris
Thomas Mulleris / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai susitiko su Frankfurto „Eintracht“ ekipa. Thomo Mullerio vedami bavarai be vargo rezultatu 4:0 sutriuškino varžovus.

Tris įvarčius nugalėtojų gretose įmušė T.Mulleris, kuris „Bayern“ į priekį išvedė 23-ąją minutę. Vokietis antrajame kėlinyje per keturias minutes jis pridėjo dar du įvarčius, o galutinį tašką padėjo Xherdanas Shaqiri.

„Bayern“ su 27 taškais vis dar neturi sau lygių, nors ant kulnų stengiasi lipti „Wolfsburg“ ir „Gladbach“ komandos.

All Goals - Frankfurt 0-4 Bayern Munich - 08-11... by moezsf0012

Kitose rungtynėse pergales iškovojo „Augsburg“, „Freiburg“ ir „Koln“. Tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Mainz“ buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

Rezultatai:

„Eintracht“ 0 – 4 „Bayern“

23' [0 – 1] T.Muller

64' [0 – 2] T.Muller

67' [0 – 3] T.Muller

86' [0 – 4] X.Shaqiri

„Augsburg“ 3 – 0 „Paderborn“

7' [1 – 0] T.Werner

47' [2 – 0] T.Werner

68' [3 – 0] J.Callsen-Bracker

„Bayer“ 0 – 0 „Mainz“

„Freiburg“ 2 – 0 „Schalke“

22' [1 – 0] C.Gunter

68' [2 – 0] J.Schmid

„Hoffenheim“ 3 – 4 „Koln“

2' [1 – 0] A.Szalai

5' [1 – 1] P.Olkowski

12' [1 – 2] M.Lehmann

35' [1 – 3] A.Ujah

39' [2 – 3] R.Firmino

45' [3 – 3] R.Firmino

83' [1 – 4] P.Olkowski