Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 11:06

Vokietijoje kirpėjai protestuoja: futbolininkai per karantiną atrodo įtartinai gražiai

Kirpėjų asociacija piktinasi, kad dauguma Bundeslygos žaidėjų atrodo įtartinai prižiūrėtomis šukuosenomis.
„Scanpix“ nuotr. / Kirpėjų asociacija piktinasi, kad dauguma Bundeslygos žaidėjų atrodo įtartinai prižiūrėtomis šukuosenomis.

Nacionalinė kirpėjų ir barzdaskučių asociacija atviru laišku kreipėsi į Vokietijos futbolo federacijos prezidentą Fritzą Kelerį antradienį. Laiške priekaištaujama, kad dauguma žaidėjų sugeba atrodyti nepriekaištingai, nors grožio salonai dėl karantino yra uždaryti nuo gruodžio 16 dienos.

Kaip ir Lietuvoje, taip ir Vokietijoje dėl pandemijos žmonės kurį laiką turi rinktis: paauginti plaukus arba bandyti apsikirpti savarankiškai.

Tačiau Vokietijoje kirpėjų ir barzdaskučių asociacija teigė pastebėjusi, jog žaidėjai atrodo įtartinai pavyzdingai susitvarkę savo išvaizdą: kruopštūs plaukų išskyrimai prie smilkinio, milimetrų tikslumu padaryti kontūrai, plaukų paskutimai galvos šonuose ir prie kaklo – manoma, kad tokias šukuosenas gali padaryti tik profesionalūs kirpėjai su atitinkamais įrankiais.

„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“ futbolininkai Jadonas Sancho ir Manuelis Akanji jau buvo bausti dėl taisyklių pažeidimų.
„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“ futbolininkai Jadonas Sancho ir Manuelis Akanji jau buvo bausti dėl taisyklių pažeidimų.

Asociacija teigia, kad žaidėjų išvaizda skatina ir kitus žmones neteisėtai kreiptis į kirpėjus ar barzdaskučius, tuo metu kai šios profesijos atstovai negali dirbti, netekdami savo pajamų.

„Auga nepasitenkinimas dėl tobulos išvaizdos futbolininkų, paskui daugėja skambučių, kuriais klientai bando įtikinti kirpėjus dirbti juodojoje rinkoje ir pažeisti taisykles, pavyzdžiui, aplankant juos namuose“, - nerimaujama asociacijos laiške.

Birželį Vokietijos futbolo lyga buvo nubaudusi Dortmundo „Borussia“ žaidėjus Jadoną Sancho ir Manuelį Akanji, kai jie buvo apkaltinti į savo namus pakvietę barzdaskutį.

„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“ futbolininkas Jadonas Sancho jau buvo baustas dėl taisyklių pažeidimų.
„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“ futbolininkas Jadonas Sancho jau buvo baustas dėl taisyklių pažeidimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką