Vokietijos Bundeslygoje – naujas lyderis

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse šeštadienį sužaisti septyni mačai, po kurių pasikeitė turnyre pirmaujanti komanda. Ja tapo „RB Leipzig“ klubas.
„RB Leipzig“ futbolininkai
„RB Leipzig“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Juliano Nagelsmanno treniruojama ekipa svečiuose 1:0 palaužė „Stuttgart“ ir vienu tašku aplenkė iki tol pirmavusį, bet tik sekmadienį 14-ojo turo rungtynes žaisiantį Miuncheno „Bayern“.

Vienintelį rungtynių įvartį 67-ąją minutę pelnė Dani Olmo.

„RB Leipzig“ galėjo išsiveržti į priekį ir anksčiau, bet dar pirmojo kėlinio viduryje švedas Emilis Forsbergas neįmušė baudinio.

Proga palypėti į lyderio poziciją nepasinaudojo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, išvykoje 1:2 sudėjusi ginklus prieš Frankfurto „Eintracht“.

Svečiai pirmavo po jau 9-ąją minutę pelnyto Nadiemo Amiri įvarčio, bet Aminas Younesas rezultatą išlygino sužaidus 22 minutes, o pergalingą įvartį į savo vartus įsimušė paties „Bayer“ futbolininkas Edmondas Tapsoba (54 min.).

Pralaimėjęs Lėverkuzeno klubas nukrito į trečiąją vietą, o jei rytoj pergalę iškovos „Bayern“, nuo pirmenybių lyderio „Bayer“ atsiliks jau penkiais taškais.