Vokietijos futbolo čempionate – „Bayern“ lipa ant kulnų „Borussia“

Vokietijos futbolo čempionate („Bundesliga”) dar vieną pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern” klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 nugalėjo „Hannover” futbolininkus.
Mario Gomezas šį sezoną įmušė jau 35 įvarčius (22 iš jų Vokietijos čempionate).
Mario Gomezas šį sezoną įmušė jau 35 įvarčius (22 iš jų Vokietijos čempionate). / AP/Scanpix nuotr.

Pirmasis įvartis šiose varžybose krito 36-ą minutę, kai po saugo Arjeno Robbeno atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jo komandos draugas saugas Toni Kroosas.

Antrą kartą kamuolys „Hannover” futbolininkų vartuose atsidūrė 68-ą minutę. Jos metu įvartį pelnė puikią formą šį sezoną demonstruojantis puolėjas Mario Gomezas. Vokietis pasižymėjo po T.Krooso perdavimo.

Svečiai rezultatą sušvelninti sugebėjo 74-ą minutę, kuomet po Mame Biramo Dioufo perdavimo vartininką Manuelį Neuerį nuginklavo Didieras Konanas Ya. Tai buvo paskutinis šio susitikimo įvartis.

„Bayern“ (57 tšk.) po šios pergalės sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančios čempionės Dortmundo „Borussia“ (59 tšk.) ekipos iki dviejų taškų. Tiesa, „Borussia“ dar turi vieną mačą atsargoje.

Kituose susitikimuose pergalę iš savo rankų išleido Brėmeno „Werder“ klubas, kuris namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Augsburg“ komanda. Šeimininkai po Niclaso Fullkrugo įvarčio pirmavo nuo 61-os minutės, bet per pridėtą mačo laiką rezultatą išlygino Paulas Verhaeghas.

Svarbią pergalę iškovojo Gelzerkircheno „Schalke“, po dviejų Klaaso Jano Huntelaaro įvarčių namuose 2:0 nugalėjusi Lėverkuzeno „Bayer“.

„Schalke“ po šios pergalės pakilo į trečią čempionato vietą, laipteliu žemyn nustumdama pirmenybių išsišokėlę „Monchengladbach“ ekipą, kuri 1:2 pralaimėjo „Hoffenheim“.

Visi rezultatai

„Bayern Munich“ 2 1 „Hannover“
36' [1 – 0] Toni Kroosas
68' [2 – 0] Mario Gomezas
74' [2 – 1] Didier Konanas Ya
„Werder Bremen“ 1 1 „Augsburg“
61' [1 – 0] Niclasas Fullkrugas 90' [1 – 1] Paulas Verhaeghas
„Monchengladbach“ 1 2 „Hoffenheim“
38' [1 – 0] Marco Reusas 77' [1 – 1] Roberto Firmino
79' [1 – 2] Borisas Vukčevičius
„Mainz“ 1 3 „Hertha“
58' [1 – 2] Ericas Choupo-Motingas 41' [0 – 1] Anisas Benas-Hatira
52' [0 – 2] Adrianas Ramosas
69' [1 – 3] Adrianas Ramosas
„Freiburg“ 2 0 „Kaiserslautern“
8' [1 – 0] Karimas Guede
14' [2 – 0] Cedricas Makiadi

„Schalke“ 2 0 „Bayer Leverkusen“
18' [1 – 0] Klaasas Janas Huntelaaras
86' [2 – 0] Klaasas Janas Huntelaaras