Vokietijos futbolo čempionate sekmadienį svečiai liko be pergalių

Ramosas
„Scanpix“ nuotr. / 'Hertha" ekipa
0

Sekmadienį vakare Vokietijoje buvo sužaistos paskutinės dvejos Bundeslygos pirmenybių 29-ojo turo rungtynės.

Berlyno „Hertha“ sostinėje grūmėsi su „Hoffenheim“ komanda. Atkaklioje kovoje buvo užfiksuotos lygiosios 1:1.

11-ąją minutę šeimininkai „Hertha“ futbolininkai įsiveržė į priekį, tačiau rezultatą dar 30-ąją minutę išlygino varžovų saugas Eugenas Polanski.

Anksčiau įvykusiame susitikime užtikrintai pergalę rezultatu 3:0 šventė „Braunschweig“ ekipa, kuri namuose sutriuškino „Hannover“ vienuolikę.

Braunschweig 3-0 Hannover 96 by footyroomcom

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja 24-ą kartą klubo istorijoje čempionų titulus užsitikrinę Miuncheno "Bayern" (78 tšk.) futbolininkai, lenkiantys šalies vicečempionę Dortmundo "Borussia" (58 tšk.) vienuolikę bei Gelzenkircheno "Schalke 04" (55 taškai) klubą.

Vokietijos futbolo čempionato lyderių rikiuotė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. "FC Augsburg" 29 12 6 11 41:43 42

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 17 įvarčių - Mario Mandžukičius (Miuncheno "Bayern") ir Robertas Lewandowskis (Dortmundo "Borussia").