Vytis turėjęs „Manchester City“ apsukų nemažina – pavijo „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje dar vieną pergalę iškovojo ir svarbius taškus į savo sąskaitą įsirašė titulą ginantis „Manchester City“ klubas.
Kevinas De Bruyne
Kevinas De Bruyne / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienio ankstyvosiose rungtynėse Josepo Guardiolo komanda 4:2 svečiuose įveikė Londono „Crystal Palace“ ekipą, nors buvo priversta vytis savo priešininkus.

3-ąją minutę po kontratakos kamuolį į svečių vartus pasiuntė Jeanas-Philippe`as Mateta.

Tryliktąją minutę įspūdingu smūgiu Kevinas De Bruyne rezultatą išlygino (1:1).

Antrajame kėlinyje čempionai sudėliojo visus taškus ant „i“ ir Rico Lewisas, Erlingas Haalandas bei K.De Bruyne taikliais smūgiais nulėmė pergalę.

Mačo pabaigoje Odsonne'o Edouardo smūgis nieko iš esmės nepakeitė.

Po pergalės „Man City“ taškais susilygino su pirmaujančiu „Liverpool“. Tiesa, Mersisaido komanda turi rungtynes atsargoje.