Wayne'o Rooney sugrįžimas į „Everton“ – fantastiškas įvartis Tanzanijoje

Liverpulio „Everton“ futbolo klubas sužaidė pirmąsias savo ikisezonines rungtynes treniruočių stovykloje Tanzanijoje, o aikštėje pasirodė ir iš „Manchester United“ įsigytas Wayne'as Rooney.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Everton“ futbolininkai 60 tūkst. žiūrovų akivaizdoje sužaidė rungtynes su Kenijos klubu „Gor Mahia“ ir iškovojo pergalę 2:1.

35-ąją minutę starto sudėtyje žaidęs W.Rooney atliko nuostabų smūgį iš daugiau nei 30-ies metrų tiesiai į viršutinį vartų kampą.

Jau po minutės Kenijos futbolininkai rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį 81-ąją minutę pelnė Kieranas Dowellas.

31 metų W.Rooney į „Everton“ klubą grįžo po 13 metų „Manchester United“ ekipoje.

2002 m. „Everton“ pagrindinėje komandoje W.Rooney debiutavo būdamas vos 16 metų. Per pirmuosius dvejus metus komandoje jis spėjo įmušti 17 įvarčių.