Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Zagrebo „Dinamo“ sirgaliai į Vilnių atvyko ginkluoti lazdomis ir kirviais

Kroatijos sirgalių amunicija
Vilniaus policijos nuotr. / Kroatijos sirgalių amunicija
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą Vilniaus LFF stadione Čempionų lygos atrankos atsakomąsias rungtynes žais vietos „Žalgirio“ ir Zagrebo „Dinamo“ ekipos. Prieš rungtynes Vilniaus policija toliau tikrina į Vilnių atvykusius kroatų sirgalius.

Papildyta 00.11 val. Pasibaigus futbolo rungtynėms ir iš stadiono išsiskirsčius rungtynių žiūrovams, jokių incidentų nebuvo.Iš stadiono išeinantys vietos ir Kroatijos sirgaliai skirstėsi prižiūrimi policijos.

Papildyta 20.43 val. Iki šiol daugiau incidentų neužfiksuota. Autobuse „Setra“, kuriame anksčiau rasta muštynių metu apsaugai vartojamų, žmogų sužaloti galinčių ir galbūt tam skirtų daiktų: rasta 1 kapa dantų apsaugai, 3 „fajeriai“ – fakelai pačiame autobuse ir dar trys buvo numesti ant žemės netoli autobuso, 11 statybininkų naudojamų apsauginių šalmų, 8 atsuktuvai, 1 ašarinių dujų balionėlis, 4 kirviai, 8 metalinės lazdos, 1 laužtuvas; savadarbis, galbūt sprogstamasis užtaisas.

Papildyta 19.59 val. Iki 19 val. 30 min., turimais duomenimis, du iš Kroatijos atvykę asmenys sulaikyti už nedidelės vertės svetimo turto vagystę (pavogto turto vertė mažesnė nei 1 MGL).

10 autobusu važiavusių kroatų pristatyti apklausai į policijos komisariatą, – pranešė Vilniaus apskrities vyriausias policijos komisariatas.

Sirgaliai, ginkluoti lazdomis ir kirviais

Kiek anksčiau pranešta, kad apie 17 val. Vilniaus Bazilijonų  gatvėje tikrinant iš Kroatijos atvykusių futbolo aistruolių autobusą „Setra“ buvo aptikta specialiai žmonėms žaloti pritaikytų daiktų: metalinių lazdų ir daiktas, panašus į savadarbį sprogstamąjį įtaisą.

17 val. 10 min. įvestas policijos planas „Skydas“. Iki šiol į sostinės 3-iąjį policijos komisariatą už alkoholio gėrimą viešoje vietoje pristatyti 4 svečiai iš Kroatijos.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką