Publikuota: 2013 vasario 14d. 20:52

„Žalgirio“ futbolininkai į Lietuvą grįžta nugalėję bosnių čempionus

„Žalgiris“ – „Željezničar“
J. Petrulio nuotr. / „Žalgiris“ – „Željezničar“

Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse Kroatijoje žalgiriečiai po permainingos kovos rezultatu 3:2 (0:1) nugalėjo Sarajevo „Željezničar“ klubą.

Ketvirtadienį Novigrade vykusį susitikimą aktyviai pradėję vilniečiai jau pirmosiomis minutėmis turėjo kelias progas išsiveržti į priekį.

Savo šansu iš pradžių nepasinaudojo Ramūnas Radavičius, vėliau peržiūroje dalyvaujantis puolėjas Vedranas Gercas.

Bosnijos ir Hercegovinos čempionai į pavojingus žalgiriečių išpuolius atsakė įvarčiu. 6-ąją minutę greitą ir tikslią ataką surengę varžovai kamuolį į vartus pasiuntė iš kelių metrų atstumo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Željezničar“ futbolininkai savo persvarą padvigubino panašiu stiliumi. 52-ąją minutę gynyboje nespėję išsirikiuoti žalgiriečiai buvo priversti antrą kartą traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

Sužaidus valandą suklydo ir bosniai. Gynėjui nesėkmingai atmušus kamuolį jis įriedėjo į vartus.

68 minutę antrose rungtynėse iš eilės puikiai suveikė saugo iš Japonijos Takuya Kanai ir puolėjo Kamilio Bilinskio duetas. Takuya perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur savo stichijoje atsidūręs K. Bilinskis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Antroje mačo pusėje iniciatyvą akivaizdžiai perėmę Lietuvos vicečempionai kūrė vieną progą po kitos. Galiausiai 81 minutę surengta ataka baigėsi įvarčiu.

Aktyviai kairiajame krašte rungtyniavęs Vaidotas Šilėnas atliko perdavimą Povilui Krasnovskiui, kuris iš artimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė pergalę vilniečiams.

Bosnijos ir Hercegovinos čempionus nugalėjusi VMFD „Žalgiris“ komanda penktadienį sugrįš į sostinę, kur tęs pasiruošimą artėjančiam sezonui.

Prieš kovo 2 dieną vyksiančias LFF Supertaurės rungtynes žalgiriečiai paskutinę repeticiją surengs vasario 22 dieną. Tądien žaliai balti „Sportima“ arenoje antrą kartą šiame pasirengimo etape susitiks su Latvijos čempione Daugpilio „Daugava“.

VMFD „Žalgiris“: Aivaras Bražinskas, Andro Švrljuga, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Paulius Janušauskas (54' Povilas Krasnovskis), Takuya Kanai, Kamilis Bilinskis, Pavelas Komolovas (82' Karolis Urbaitis), Ramūnas Radavičius (46' Vaidotas Šilėnas), Vedranas Gercas (65' Mantas Kuklys).

Temos: 1 Futbolas

Aktualu

Katalikų kunigų seksualinės prievartos skandalas atrodo dar prasčiau nei 2002-aisiais

Aktualu

Lėktuvo keleivis kaltinamas seksualiai išnaudojęs moterį lėktuve – gresia kalėti visą gyvenimą

Gyvenimas

Gyvenimas ant tiksinčios bombos: Devidui vėžys diagnozuotas tik dėl mamos atkaklumo

Deuce

Skausminga R.Berankio pralaimėjimų serija tęsiasi – iškrito iš Vinston Seilemo

Gazas

Naujas pasiūlymas: vairuotojus nori priversti susimokėti už stovėjimą spūstyje

24sek

Lietuviška pasaka: kaip programuotojas iš mėgėjų lygos įšoko į Italijos krepšinio elitą

46-erių Benas Affleckas susitikinėja su perpus jaunesne „Playboy“ mergina Shauna Sexton

15min recenzija Kultūra

Institucinis garažas. Dano Aleksos „Titanikas“ VDA parodų erdvėje

Sportas

UEFA Supertaurę iškovojęs „Atletico“ nenugalėjo „Valencia“ ekipos

Sportas

Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė

S.Grafininos nužudymu įtariamo N.Westo suėmimą pratęsęs teisėjas: „Tai neeilinė, rezonansinė byla“

K.Meschino širdį užkariavęs vaikinas – praeityje žinomo mafiozo R.Daškevičiaus sūnus