15min be reklamos
2023 02 06, 09:22

„Žalgirio“ naujokas iš Prancūzijos: „Man tai gera galimybė pasirodyti Europoje“

Lietuvos čempiono „Žalgirio“ naujokas Billalas Sebaihi teigia pasirinkęs atvykti į Vilnių dėl galimybės pasirodyti Europos turnyruose ir gerų buvusių žalgiriečių atsiliepimų.
Billalas Sebaihi
Billalas Sebaihi / Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr.

30 metų žaidėjas turi Alžyro kraujo, tačiau yra gimęs ir užaugęs Prancūzijoje, Liono mieste. Sportuoti jis pradėjo kaimyninio miesto „Saint-Ettiene“ akademijoje, tačiau pirmą profesionalo sutartį pasirašė Portugalijoje. Vėliau taip pat žaidė Turkijos, Kazachstano klubuose.

Pasak B. Sebaihi mėgstamiausia jo pozicija – dešinio krašto saugas, tačiau universalus žaidėjas neretai rungtyniauja ir arčiau aikštės vidurio.

VIDEO: B. Sebaihi: „Geri atsiliepimai padėjo apsispręsti atvykti į Vilnių“

Pažintis su Lietuva jam bus pirmoji, bet prieš atvykdamas į „Žalgirį“ jis turėjo galimybės apie komandą sužinoti iš kitų anksčiau Vilniuje (pastaraisiais metais Kazachstane) rungtyniavusių prancūzų – Serge Nyuiadzi, Jeremy Manzorro. Būdamas Kazachstane jis galėjo sužinoti ir apie žalgiriečių trenerį Vladimirą Čeburiną.

„Žinojau apie Žalgirį nes tai didelis, žinomas klubas. Man tai gera galimybė pasirodyti Europoje. Galimybė sužaisti Europos turnyruose man yra geras iššūkis. Prieš atvykstant kalbėjau su Nyuadzi, Manzorro. Jie gerai atsiliepė apie Vilnių ir futbolą čia. Geri jų žodžiai padėjo apsispręsti atvykti čia. Žinau, kad komandoje yra geras treneris, kuris gerai moko žaidėjus“, – teigė B. Sebaihi.

Prancūzo teigimu, jis norėtų padėti komandai pasirodyti dar geriau nei pernai: „Žinau, kad praėjęs sezonas buvo puikus, kad laimėjote lygą, taurę, patekote į Konferencijų lygą. Todėl tikslas išlieka panašus. Turime laimėti čempionatą, taurę ir siekti patekti į europinę lygą.“

B. Sebaihi – vienas iš keturių „Žalgirio“ naujokų. Komandą iki šiol taip pat papildė saugai Yukiyoshi Karashima, Paulius Golubickas bei Nauris Petkevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką