Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žalgirio“ naujokas moka valdyti ne tik kamuolį, bet ir saksofoną

Povilas Krasnovskis (viduryje)
avgi.lt nuotr. / Povilas Krasnovskis (viduryje)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus „Žalgiris“ pasirašė sutartį su 22-ejų metų saugu Povilu Krasnovskiu.

Futbolininkas savo karjerą pradėjo „Vilniaus“ klube. Pastarajam žlugus, persikėlė į „Sūduvą“. Metus parungtyniavęs Marijampolėje, P.Krasnovskis grįžo į Vilnių ir 2010 pradžioje atstovavo „Vėtrai“. Šiam klubui iširus, saugas persikėlė į Pakruojį, kur iki šių metų sezono pabaigos gynė „Kruojos“ spalvas.

– Kaip atsidūrei „Žalgiryje“?

– Paprastai. Susitikome su Mindaugu Nikoličiumi, pasikalbėjom, suradome bendrą kalbą. Jis pasiūlė mane tenkinančias sąlygas ir geras perspektyvas.

– Geresnes sąlygas negu „Kruojoje“?

– Iš tiesų „Kruojos“ žmonės dėl futbolo padaro viską, ką galima tame miestelyje išspausti. Ir jų sąlygos mane irgi tenkino. Bet Vilniuje juk vis tiek: daugiau rėmėjų, didesnis dėmesys.

– Esi kilęs iš Vilniaus?

– Esu kilęs iš Trakų, ten ir gyvenu. Ten pradėjau lankyti futbolą. O po to lankiau Vilniuje. Mano antras treneris buvo dabar su „Žalgiriu“ bendradarbiaujantis Ivanas Švabovičius. Galima sakyti – jis ir išmokė mane futbolo paslapčių.

– Ar sugrįžai į Vilnių, norėdamas žaisti arčiau namų, ar kaip tik tau tai tramplinas vykti toliau – į užsienio klubus?

– Manau, kad tai bus geras tramplinas. Nors kaip bus, parodys laikas. Dabar noriu žaisti futbolą ir žaisti jį kaip įmanoma geresnėje komandoje. Noriu su „Žalgiriui“ laimėti pirmą vietą A lygos čempionate. Tai būtų puiku ir man, ir klubui.

– Girdėjom, pats ne tik futbolą lankei. Esi dar ir muzikavęs...

– Lankiau muzikos mokyklą. Devynerius metus sąžiningai grojau saksofonu, turiu diplomą. Moku groti. „Besame mucho“ dar ir dabar sugročiau...

– Vienu metu ir futbolas, ir muzika?

– Mama norėjo, kad lankyčiau arba dailės, arba muzikos mokyklą. Sakė – jei nori lankyti futbolo treniruotes, turi lankyti ir kažką daugiau, kad lavintum save iš visų pusių. Tai ir nesipriešinau... Ir dabar esu jai labai dėkingas. Dabar man muzika kaip hobis.

– Studijuoji?

– Šiuo metu ne. Studijavau, bet ne viskas man pavyko ir nusprendžiau mokslus atidėti vėlesniam laikui.

– Jau po karjeros?

– Ne. Tiesiog tada, kai bus daugiau laiko, kai geriau žinosiu savo ateitį. Buvau sumokėjęs pinigus už mokslą, bet teko mesti. Nors važinėjau į mokslus iš Marijampolės, visko suderinti nepavyko.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką