2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Žalgirio“ vartų sargas E.Gertmonas paaiškino apsisprendimą likti Vilniuje

Vilniaus „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas teigė, jog sprendimą susieti artimiausią ateitį su Lietuvos čempionais labiausiai lėmė pastarųjų metų sėkmė, galimybė žaisti Europos turnyruose, praneša klubas.
Edvinas Gertmonas
Edvinas Gertmonas / Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr.

Po sezono E.Gertmonas pasibaigus kontraktui buvo laisvas rinktis naują ekipą. Puikų sezoną turėjęs vartininkas turėjo ir užsienio klubų pasiūlymų, bet po atostogų apsisprendė likti Vilniuje.

„Žalgirio“ klubas netgi sukūrė užkoduotą vaizdo įrašą, kuriame E.Gertmonas atmeta skambutį iš Izraelio, bet iš karto atsiliepia Vilmai Venslovaitienei.

„Buvo daug visokių detalių, bet pagrindinis dalykas tai, kad buvo smagu visus tuos metus, kuriuos čia buvau. Ypač praėjusieji metai buvo geri. Norėtųsi tai pakartoti, bent jau mažiausiai tokiais pat pasiekimais ir parodyti, kad tai buvo ne tik sėkmė, o mūsų įdėto darbo rezultatas, – kalbėjo E.Gertmonas – Taip pat vienas pagrindinių svertų buvo tai, kad „Žalgiris“ žaidžia Europos taurėse. Man geresnis pasirinkimas yra žaisti Europos taurėse su „Žalgiriu“ nei važiuoti kažkur kovoti dėl išlikimo.“

„Žalgiris“ praėjusį sezoną apgynė čempionų titulą ir taurės nugalėtojų vardus, pirmą kartą pateko į UEFA turnyrų grupių etapą. Pats E.Gertmonas po ilgos pertraukos žaidė Lietuvos rinktinėje.

„Asmeninis tikslas šiemet buvo pakartoti tai, ką nuveikėme praėjusiais metais su komanda. Taip pat norėčiau pirmu numeriu įsitvirtinti Lietuvos rinktinėje“, – tikslus apibendrino vartininkas.

Kartu su juo sutartį pratęsė ir kitas vartininkas Tomislavas Duka, tačiau įvyko ir vienas pasikeitimas. Šiemet komandos vartininkus treniruos kitas specialistas – po sezono išėjusį Mantą Tamulionį pakeitė Audrius Ramonas.

„Pažįstu Audrių, esu dirbęs su juo, jis puikus treneris. Taip pat kaip buvo ir Mantas. Su juo dirbome trejus metus, bet nebuvo monotoniška, kasmet buvo vis geriau. Manau, kad su nauju treneriu tap pat atrasime darbo ryšius ir viskas bus gerai“, – teigė E.Gertmonas.

VIDEO: E. Gertmonas pratęsė sutartį su Žalgiriu

Naują sutartį su E.Gertmonu pasirašiusi „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė sakė, kad kai vartininkas paskambino tarp švenčių metų pabaigoje informuoti apie savo apsisprendimą, tai buvo pati geriausia dovana.

fkzalgiris.lt nuotr./Edvinas Gertmonas ir Vilma Venslovaitienė
fkzalgiris.lt nuotr./Edvinas Gertmonas ir Vilma Venslovaitienė

„Esu labai laiminga, tikiu, kad kartu mes padarysime daug gražių dalykų. Tie treji metai, kuriuos Edvinas buvo čia, nenuėjo veltui, nes praėjusieji metai buvo išties įspūdingi. Kai atkūrėme „Žalgirį“, vizija buvo surinkti žmones, kurie tikėtų savimi ir norėtų daryti stebuklus. Dėkoju Edvinui, kad pasirinko „Žalgirį“. Dėl to tikėjimas, kad einame teisinga linkme, tik tvirtėja. Tikiuosi, kad jis, kaip vicekapitonas, toliau ves komandą į priekį, dalinsis savo patirtimi“, – sakė V. Venslovaitienė.

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas atskleidė, jog nebūtų nustebęs ir vartininko pasirinkimu tęsti karjerą užsienyje, bet vilties neprarado.

nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt/Vladimiras Čeburinas ir Edvinas Gertmonas
nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt/Vladimiras Čeburinas ir Edvinas Gertmonas

„Po sezono daug galvojome, kaip seksis toliau Edvinui, linkėjome sėkmės, jei kažkas aktyviai kvies, bus įdomus variantas. Tačiau giliai širdyje visuomet buvo jausmas, kad jis reikalingas mums, „Žalgiriui“, Vilniui. Mūsų dar laukia dideli tikslai. Džiaugiuosi, jog esame kartu. Turime svajonių ir esame savo likimo kalviai“, – kalbėjo treneris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką