„Žalgiris“ pasiruošimą sezonui baigė pergale, bet trenerio Damiro Petravičiaus nepradžiugino

Po pergalės prieš „Metta/LU“ futbolininkus VMFD „Žalgiris“ vyriausiasis treneris Damiras Petravičius komandos žaidime dar įžvelgė trūkumų. Šeštadienį draugiškose rungtynėse Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda 3:0 (1:0) įveikė Rygos „Metta/LU“ komandą.
Rungtynių akimirka / S.Čirbos nuotr.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 2-ąją rungtynių minutę. Mario Grgurovičius perėmė kamuolį ir tiksliai smūgiavo į varžovų vartus iš 16 metrų. Po įmušto įvarčio žalgiriečiai visą laiką spaudė priešininkus, kuriems pirmajame kėlinyje retai pavykdavo net pereiti į vilniečių aikštės pusę. Žalgiriečiai pirmoje rungtynių pusėje susikūrė daug progų, bet jų realizuoti nepavyko.

Antroje varžybų dalyje žalgiriečiai ir toliau dominavo aikštėje. „Metta/LU“ futbolininkai 68 minutę turėjo vienintelę progą įmušti įvartį, bet ir ja nepasinaudojo.

Po dešimties minučių prasidėjo į VMFD „Žalgiris“ komandos peržiūrą atvykusio Donato Kazlausko šou. 78 minutę baudos aikštelėje jis iš varžovų perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į vartus. 84 minutę po A. Jankausko perdavimo Donatas atsidūrė vienas prieš vartininką, kurį nesunkiai suklaidino.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./„Žalgirio“ vyr. treneris Damiras Petravičius
Damiras Petravičius

Po pergalės VMFD „Žalgiris“ komandos vyriausiasis treneris Damiras Petravičius teigė, jog komanda dar nepasiekė optimaliausios sportinės formos.

„Šeštadienį nežaidėme labai gerai. Intensyviai ruošiamės naujajam sezonui, tad žaidėjai yra pavargę ir nedemonstruoja tos energijos, kurią jie galės parodyti prasidėjus sezonui. Komandai reikia pagerinti daug žaidimo komponentų, būtent tą per likusią savaitę ir bandysime padaryti. Tikiuosi, kitam savaitgaliui būsime pasiruošę dar geriau“, – sakė Damiras Petravičius.

VMFD „Žalgiris“ strategui į peržiūrą atvykęs ir šiose rungtynėse sužibėjęs Donatas Kazlauskas paliko gerą įspūdį.

„Šis jaunas vaikinas išties labai talentingas. Jo žaidimu esu patenkintas. Jis jau dabar rungtyniauja užtikrintai, o jei ir toliau sunkiai dirbs, po kelerių metų taps labai geru žaidėju“, – jaunojo žaidėjo galimybėmis neabejojo D. Petravičius.

VMFD „Žalgiris“ – „Metta/LU“ 3:0 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 M.Grgurovičius (2'), 2:0 D.Kazlauskas (78'), 3:0 D.Kazlauskas (84')
VMFD „Žalgiris“ komandoje žaidė: Marius Rapalis (46' Armantas Vitkauskas); Jaunius Juozaitis (46' Karolis Urbaitis), Algis Jankauskas, Georgas Freidgeimas (70' Edgaras Žarskis), Vaidas Šilėnas; Arminas Vaskela (43' Donatas Kazlauskas), Mario Grgurovičius (60' Raimondas Vilėniškis), Andrejus Nagumanovas, Mantas Kuklys (65' Markas Beneta), Tomislavas Pekas (60' Povilas Krasnovskis); Calumas Elliotas (63' Pavelas Komolovas).