Zlatano Ibrahimovičiaus debiutas „Manchester United“ pažymėtas pergale

Švedas Zlatanas Ibrahimovičius pirmose savo rungtynėse su „Manchester United“ marškinėliais įmušė įvartį, o jo komanda be didesnių problemų susitvarkė su „Bournemouth“. Galutinis rungtynių rezultatas – 3:1.
Zlatanas Ibrahimovičius džiaugiasi įmušęs įvartį.
Zlatanas Ibrahimovičius džiaugiasi įmušęs įvartį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje „Bournemouth“ ilgą laiką sekėsi atsilaikyti prieš „Manchester United“ atakas. Vis dėlto 40 minutę pasižymėjo saugas ispanas Juanas Mata.

59 minutę skirtumą padvigubino Wayne'as Rooney, o 64 minutę sėkmingai iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo Zlatanas Ibrahimovičius. Skirtumas tapo triuškinančiu – 3:0. Visgi 69 minutę smūgiu kaire koja iš baudos aikštelės vidurio rezultatą sušvelnino Adamas Smithas.

Tačiau tai ir buvo viskas, ką pasiekė „Bournemouth" – daugiau įvarčių įmušta nebuvo. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1.