Zlatano Ibrahimovičiaus „hat-trickas“ atnešė pergalę PSG

Zlatanas Ibrahimovičius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Zlatanas Ibrahimovičius
Šaltinis: halftime.lt
0

Antradienį prasidėjo Prancūzijos „Ligue 1“ 17 turas. Įvyko trys rungtynės, ir vienose iš jų ir vėl varžovus triuškino Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas.

Šį kartą PSG „patrankų mėsa“ tapo „Valenciennes“ ekipa. Šiame mače pastaroji ekipa buvo visa galva žemensni už savo varžovus iš sostinės.

28 minutę po kurioziško rikošeto nuo Ezequielio Lavezzi kojos, Zlatanas Ibrahimovičius lengvu smūgiu pelnė pirmąjį mačo įvartį. Pirmajame kėlinyje PSG ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, bet įvarčio pasiekti nepavyko.

Antrojoje rungtynių dalyje paryžiečiai sutvarkė formalumus – 49 minutę po nesėkmingo Javiero Pastore smūgio, Z.Ibrahimovičius jį pataisė, be vargo įveikdamas prieš save esantį vartininką.

Dar už kelių minučių PSG surengė greitą kontrataką, kurioje Jeremy Menezas atidavė perdavimui tam pačiam švedui, ir šis užbaigė savo „hat-tricką“, lengvu įvarčiu į tuščius vartus.

Jau mačui einant į pabaigą tašką mače padėjo E.Lavezzi – šis aikštės viduryje techniškai apžaidė gynėją, bei išsiveržė vienas į priekį, kur liko vienas prieš vartininką. Argentinietis be vargo jį nuginklavo smūgiu į dešinįjį kampą. PSG šventė pergalę 4:0.

Kitame mače „Nice“ ekipa namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Rennes“ ekipą. Pastaroji šiose rungtynėse nuo 65 minutės žaidė devyniese, po to, kai buvo pašalinti Yassine‘as Jebbouras ir Jeanas-Armelis Kana-Biyikas.

„Valenciennes“ –  PSG 0:4

28‘ [0 – 1] Zlatanas Ibrahimovičius
48‘ [0 – 2] Zlatanas Ibrahimovičius
53‘ [0 – 3] Zlatanas Ibrahimovičius
82‘ [0 – 4] Ezequiel Lavezzi

„Nice“ –  „Rennes“ 1:0

66‘ [1 – 0] Dario Cvitanich (11 m.)