Žvaigždžių įvarčiai atnešė sunkią pergalę PSG

Lionelis Messi ir Kylianas Mbappe pasipildė savo įvarčių sąskaitas, o jų atstovaujamas „Paris Saint-Germain“ klubas iškovojo pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

PSG namuose 2:1 įveikė „Nice“ futbolininkus ir iškovojo aštuntą pergalę šiame sezone bei penktą iš eilės.

Pirmąjį įvartį paryžiečiams 29-ą minutę pelnė L.Messi. Argentinietis uždirbo baudos smūgį ir pats jį meistriškai išnaudojo, perkeldamas kamuolį per gyvatvorę ir pataikydamas į viršutinį vartų kampą.

Nicos žaidėjai atsitiesė, kai 47-ą minutę Gaetanas Laborde'as iš artimo nuotolio nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Tačiau paskutinį žodį tarė po keitimo į aikštę žengęs Kylianas Mbappe – prancūzas užbaigė smūgiu ataką, kurią pradėjo kamuolį perėmęs ir perdavimą atlikęs Nordi Mukiele.

Paryžiaus klubas Prancūzijos čempionato viršūnėje ir toliau lenktyniauja su Marselio „Olympique“. Sostinės komanda dabar turi 25, pietinio uosto – 23 taškus.