Publikuota: 2017 liepos 13d. 21:36

Žygis Europoje tęsiasi sėkmingai: „Sūduva“ iš Liepojos parsiveža užtikrintą pergalę

Karolis Laukžemis
Evaldo Šemioto nuotr. / Karolis Laukžemis

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ketvirtadienį išvykoje Liepojoje iškovojo užtikrintą pergalę 2:0 prieš „Liepaja“ klubą Europos lygos atrankos varžybų antrojo etapo pirmosiose rungtynėse.

18-ąją minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Ovidijus Verbickas. Po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę Karoliui Laukžemiui, šis gražiai sužaidė sienelę su O.Verbicku ir atsidūrė prieš vartininką, smūgis buvo ne visai taiklus, tačiau į vartus jį „uždarė“ O.Verbickas.

Per pirmąsias 45 minutes latviai progų iš esmės neturėjo, kur kas dažniau žaidimas vyko būtent prie „Liepaja“ vartų, „Sūduva“ kėlė kelis pavojingus kampinius.

Po pertraukos „Liepaja“ kėlinį pradėjo geriau ir kuriam laikui užspaudė marijampoliečius prie vartų. Tačiau rimtų progų latviai nesukūrė ir sužaidus valandą „Sūduva“ aikštėje jautėsi ramiai.

75-ąją minutę „Sūduva“ rezultatą padvigubino. Ovidijus Verbickas atliko galingą smūgį iš toli, kurį vartininkas atrėmė, tačiau nesugavo kamuolio ir pirmasis prišokęs Karolis Laukžemis įmušė į tuščius vartus.

Per likusį laiką „Sūduvos“ futbolininkai ramiai gynėsi ir neleido šeimininkams sukurti labai pavojingų progų. Per visas rungtynes Latvijos ekipa neatliko nė vieno smūgio į „Sūduvos“ vartų plotą.

Atsakomosios komandų rungtynės lygiai po savaitės vyks Marijampolėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gyvenimas

Martynui nustatytas akies vėžys: mama nebegali žiūrėti, kaip sūnus kankinasi

Kultūra

Vilniaus savivaldybė neatmeta, kad Reformatų parko atnaujinimo projektas dar gali būti keičiamas

Aktualu

D.Trumpo elgesys Helsinkyje jau vadinamas išdavikišku ir gėdingu

Aktualu

Žvejybos pataisos kelia aistras: žvejai mėgėjai ir verslininkai kone kibo į atlapus

Sportas

Rusai stebisi, kodėl jų komanda liko aštunta, o ne penkta

„Vieni vartai“: naujasis futbolo karalius ir triumfuojantis Paryžius

Kultūra

Panelės Smilos kūrėjas Peteris Høegas: „Aš negaliu būti moterimi, bet galiu sukurti iliuziją“

Pasaulis kišenėje

Po plaukimo baidare maudžia rankas, pečius ir skauda nugarą? Patarimai jums

Pagrobtos manekenės Chloe Ayling istorija: ištrūko tik privertusi savo pagrobėją ją įsimylėti

Gazas

Išgirdę elektromobilio „Jaguar I-Pace“ skleidžiamą garsą nustebsite: pagalvota ir apie „benzingalvius“

Aktualu

Smiltynėje archeologų aptikti radiniai keičia istoriją

Vaizdas į Vilnių pro privačių interjerų langus – konkurso „Debiutas“ III vietos nugalėtojo darbuose

Dirbančių mamų byla: kaip apginta teisė į mokamas nėštumo ir gimdymo atostogas

Aktualu

Šeimos mieste Alytuje – ypatingas dėmesys vaikams

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino išsiskyrė su mylimuoju Jonu Misevičiumi

15min recenzija Kultūra