15min be reklamos
2014 08 19, 15:16

15min.lt vasaros pokerio lygoje paaiškėjo finalinio etapo dalyviai ir reitingo laimėtojai

Praėjusį sekmadienį „PokerStars.net“ kambaryje sužaistas aštuntasis 15min.lt vasaros pokerio lygos etapas. Pasibaigus šiai kovai paaiškėjo, kurie lygos žaidėjai iškovojo teisę dalyvauti finaliniame turnyre, o taip pat kas užsiėmė lygos reitingo lyderių pozicijas ir už tai bus apdovanoti.
15min.lt pokeris
15min.lt pokeris

Net 541 žaidėjas užsiregistravo paskutiniame 15min.lt vasaros pokerio lygos turnyre „PokerStars.net“ kambaryje. Šį kartą nepralenkiamas buvo mūsų rubrikos skaitytojas iš Didžiosios Britanijos „Staceybaby1“. 20 reitingo taškų pelnytų už pergalę laimėtojui garantavo vietą finaliniame lygos etape, kuris „PokerStars.net“ kambaryje bus sužaistas rugpjūčio 24 dieną. Drauge su paskutiniu lygos čempionu čia startuos 344 žaidėjai aštuoniuose etapuose surinkę pakankamai reitingo taškų.

Kaip ir žadėjome be prizų nepaliekame reitingo lyderių dvidešimtuko. Artimiausią varžovą „herojaslt“ aplenkęs vos vienu tašku, absoliučiu reitingo pirmūnų tapo „Rodger45“ pasivadinęs 15min.lt skaitytojas. Jam atiteks profesionalių „PokerStars“ pokerio žetonų rinkinys. Likusiems 19-ai reitingo lyderių įteiksime „PokerStars.net“ suvenyrus. 

Ar patekote tarp 20-ies pirmųjų, o taip pat ar jūsų slapyvardis yra tarp 345 lygos finalo žaidėjų, pasitikrinti galite mūsų „Facebook“ paskyroje. Primename, kad finaliniame lygos turnyre žaidėjai kovos dėl 600 turnyrinių dolerių prizinio fondo. 

Turnyriniai doleriai negali būti išgryninti ar kaip kitaip paversti realiais pinigais.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką