P.Heinzas tapo pirmuoju pokerio žaidėju iš Vokietijos, kuriam pavyko tapti pasaulio pokerio čempionu.
„Tai yra laimingiausia diena mano gyvenime. Mano didžiausia gyvenimo svajonė tapo realybe. Šiuo metu net nežinau, ką ir galvoti. Vis dar netikiu tuo, kas įvyko. Tai nuostabu“, – po pergalės kalbėjo L.Heinzas, kuris per savo karjerą jau uždirbo daugiau nei 10 mln. JAV dolerių. Už pergalę WSOP čempionate vokiečiui atiteko 8 711 956 JAV doleriai.
![]() |
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./WSOP akimirkos |
Antrąją vietą užėmęs čekas Martinas Staszko į savo kišenę įsidės 5,55 milijono JAV dolerių ir pagal statistiką taps daugiausiai pokerio turnyruose uždirbusiu žaidėju iš Čekijos.
Trečioji vieta ir kiek daugiau nei 4 mln. JAV dolerių atiteko Benui Lambui iš Jungtinių Amerikos Valstijų.
Devyni žaidėjai prie finalinio stalo sėdo sekmadienį, o lemiamą kovą „Penn & Teller“ teatro Las Vegaso „Rio“ viešbutyje antradienį pratęsė trys geriausieji finalistai. Jie sužaidė net 301 ranką ir tai buvo ilgiausiai trukusi finalinė WSOP pagrindinio turnyro dvikova per 10 metų.
Pasaulio pokerio čempionato kovos prasidėjo dar liepos pradžioje, o sumokėję 10 tūkstačių JAV dolerių startinį mokestį, varžybose dalyvavo beveik 7 tūkstančiai žaidėjų iš viso pasaulio.
Tarp jų savo jėgas išbandė ir septyni lietuviai – Dominykas Karmazinas, Kristijonas Andrulis, Justas Semaška, Inesa Paberzs, Matas Dilpšas, Aneris Adomkevičius ir Marius Mačiukas. Geriausiai iš jų sekėsi M.Mačiukui, slapyvarčiu „Striker“, kuris nužygiavo iki šeštosios turnyro dienos, užėmė 139 vietą ir laimėjo beveik 55 tūkstančius JAV dolerių.
15min.lt pateikia įdomiausias WSOP finalinio stalo akimirkas: