2014 12 20

Agnė Sereikaitė čiuožimo trumpuoju taku pasaulio taurėje užėmė 13-ą vietą 1000 m nuotolyje

Pietų Korėjoje vykstančiame 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpuoju taku taurės ketvirtajame etape Agnė Sereikaitė užėmė tryliktąją vietą tarp 33-jų 1000 m nuotolio rungties dalyvių.
Agnė Sereikaitė pirmavo, tačiau neišlaikė persvaros
Agnė Sereikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Išvakarėse sėkmingai įveikusi atrankos varžybų barjerą lietuvė tiesiogiai pateko į ketvirtfinalį, kur pirmajame čiuožime sugaišo 1 minutę 30,702 sekundės bei, aplenkusi tik olandę Larą Van Ruijven (1:31,339), liko ketvirta, kaip vėliau paaiškėjo, greičiausiame šio etapo čiuožime.

Lietuvos čiuožėją aplenkė į pusfinalį patekusios kinė Hongshuang Li (1:29,830) bei britė Elise Christie (1:30,156), kuri vėliau finale finišavo trečia, ir trečiojoje pozicijoje likusi lenkė Patrycja Maliszewska (1:30,698).

Uždirbusi 687 taškus A.Sireikaitė su 2545 taškais bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje 1000 m rungtyje ir toliau užima 24-ą vietą tarp 66-ių klasifikuotų sportininkių.

Sekmadienį Lietuvos čiuožėja varžysis 500 m sprinto rungtyje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas