2012 08 22

Aidis Kruopis - daugiadienių dviračių lenktynių Prancūzijoje pirmojo etapo nugalėtojas

Aidis Kruopis, atstovaujantis „Orica-GreenEdge Cycling Team“ ekipai, antradienį laimėjo daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour du Poitou Charentes“ Prancūzijoje pirmąjį etapą bei tapo lyderiu bendrojoje įskaitoje.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Giedriaus Budrio nuotr.

182 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė per 4 valandas 41 minutę bei 54 sekundes.

Evaldas Šiškevičius („La Pomme Marseille“), akimirką finiše pralaimėjęs A. Kruopiui ir baltarusiui Jevgenijui Gutarovičiui, buvo trečias, o Tomas Vaitkus („Orica-GreenEdge Cycling Team“), nuo lyderių atsilikęs 10 minučių bei 21 sekundę, aplenkė du varžovus bei tenkinosi 154-ąja pozicija:

1. Aidis Kruopis                    4 val. 41 min. 54 sek.