2009 02 03

Amerikietė suplanavo penkis medalius

24-erių metų JAV kalnų slidininkė Lindsey Vonn antradienį Prancūzijoje prasidėjusiame pasaulio čempionate iškovojo pirmąjį iš penkių planuojamų aukso medalių.
L.Vonn laimėjo auksą 1926 m ilgio didžiausiojo slalomo rungtyje.
L.Vonn laimėjo auksą 1926 m ilgio didžiausiojo slalomo rungtyje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čempionės laikas 1926 m ilgio didžiausiojo slalomo rungtyje – 1 minutė 20,73 sekundės. Trasą amerikietė įveikė vidutiniu 93,5 km per valandą greičiu.

Sidabro medalis šioje rungtyje antradienį atiteko 23-ejų metų prancūzei Marie Marchand-Arvier (+0,34 sek.), o bronzos apdovanojimą pelnė 23-ejų metų austrė Andrea Fischbacher (+0,40 sek.).

Ji net čiuoždama atbula pasiektų geriausią laiką.

„Sudėtingos oro sąlygos dar ne viskas. Lindsey parodė, kas yra įmanoma. Tačiau dabar ji pasiekusi pačią sportinės formos viršūnę. Ji net čiuoždama atbula pasiektų geriausią laiką“, – kalbėjo aštunta likusi vokietė Maria Riesch.

Naujoji pasaulio čempionė patikino, kad jai tiesiog labai pasisekė. „Esu nepaprastai laiminga. Sąlygos išties buvo neįtikėtinai sunkios“, – sakė 24 metų amerikietė.