2009 02 09

Amerikietei – antras aukso medalis

24 metų JAV kalnų slidininkė Lindsey Vonn iškovojo antrą planetos pirmenybių Prancūzijoje aukso medalį – pirmadienį laimėjo moterų greitojo nusileidimo rungtį.
L.Vonn laimi jau antrą pasaulio čempionato aukso medalį
L.Vonn laimi jau antrą pasaulio čempionato aukso medalį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusią savaitę didžiausiojo slalomo pasaulio čempione tapusi amerikietė dabar 2227 m ilgio greitojo nusileidimo trasą įveikė per 1 minutę 30,31 sekundės.

Sidabro apdovanojimas, kaip ir čempionato dvikovėje, atiteko septyniolikmetei šveicarei Larai Gut, kuri L.Vonn pralaimėjo 0,52 sekundės. Bronzos medaliu tenkinosi italė Nadia Fancini, kurią nuo čempionės skyrė 0,57 sekundės.