2009 04 20

Ant prizininkų pakylos – du Lietuvos penkiakovininkai

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės antrojo etapo varžybose Egipte sidabro medalį iškovojo Pekino vasaros olimpiados vicečempionas Edvinas Krungolcas, o bronzos apdovanojimas atiteko Tadui Žemaičiui.
Edvinas Krungolcas
Pekine sidabrą iškovojęs E.Krungolcas ir toliau rodo aukštus rezultatus. / Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr.

E.Krungolcas iš viso surinko 5976 taškus ir finale nusileido tik auksą iškovojusiam čekui Odnrejui Polivkai (6088 tšk.). Fechtavimosi rungtyje E.Krungolcas gavo 808 taškus, plaukime – 1264, jojime – 1192, o šaudyme ir bėgime – 2712.

T.Žemaičio sąskaitoje – 5964 (904 + 1212 + 1140 + 2708) taškai. Septintas su 5924 taškais tarp 36-ių antrojo pasaulio taurės etapo Kaire dalyvių buvo Justinas Kinderis, o Tomas Makarovas (4564 taškai) liko paskutinis.

Lietuvos atstovai antrajame planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Egipte pelnė visų spalvų medalius. Šeštadienį moterų varžybas laimėjo ir aukso medalį iškovojo Laura Asadauskaitė, o Donata Rimšaitė tarp 36 finalo dalyvių užėmė šeštą vietą.