2010 01 14

„Antinai“ įsibėgėja NHl lygoje (video, visi rezultatai)

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis Anahaimo „Ducks“ (49 tšk.) klubas.
Atkakli dvikova at ledo neapsiėjo ir be aistrų proveržio
Atkakli dvikova at ledo neapsiėjo ir be aistrų proveržio / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį namuose „Ducks“ ledo ritulininkai 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) privertė pasiduoti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bostono „Bruins“ (51 tšk.) komandą.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Danas Sextonas (19:14), Mattas Beleskey'is (31:47), Ryanas Getzlafas (41:59) bei Steve'as Emingeris (48:07).

Svečių gretose antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Zdeno Chara (24:00), Mattas Hunwickas (27:08) ir Marco Sturmas (33:49).

Atkaklioje dvikovoje nebuvo išvenga ir susirėmimų ant ledo. Kumščiais savo santykius varžovai aiškinosi dukart.

Vos prasidėjus rungtynėms (4:11) ant ledo susikibo Troy Bodie („Ducks“) ir Adamas McQuaidas („Bruins“):

Vėliau (19:16) santykius kumščiais aiškinosi ir Kyle Chipchura („Ducks“) bei Byronas Bitzas („Bruins“).

Aistrų nesuvaldę ledo ritulininkai teisėjų buvo „atšaldyti“ baudos minutėmis - po 5 kiekvienam peštukui.