„Antinai“ įsibėgėja NHl lygoje (video, visi rezultatai)

Atkakli dvikova at ledo neapsiėjo ir be aistrų proveržio
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Atkakli dvikova at ledo neapsiėjo ir be aistrų proveržio
0

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis Anahaimo „Ducks“ (49 tšk.) klubas.

Trečiadienį namuose „Ducks“ ledo ritulininkai 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) privertė pasiduoti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bostono „Bruins“ (51 tšk.) komandą.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Danas Sextonas (19:14), Mattas Beleskey'is (31:47), Ryanas Getzlafas (41:59) bei Steve'as Emingeris (48:07).

Svečių gretose antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Zdeno Chara (24:00), Mattas Hunwickas (27:08) ir Marco Sturmas (33:49).

Atkaklioje dvikovoje nebuvo išvenga ir susirėmimų ant ledo. Kumščiais savo santykius varžovai aiškinosi dukart.

Vos prasidėjus rungtynėms (4:11) ant ledo susikibo Troy Bodie („Ducks“) ir Adamas McQuaidas („Bruins“):

Vėliau (19:16) santykius kumščiais aiškinosi ir Kyle Chipchura („Ducks“) bei Byronas Bitzas („Bruins“).

Aistrų nesuvaldę ledo ritulininkai teisėjų buvo „atšaldyti“ baudos minutėmis - po 5 kiekvienam peštukui.