2014 04 02

Antrajame penkiakovės pasaulio taurės varžybų etape visos trys lietuvės startuos finale

Trečiadienį Egipte prasidėjo antrasis 2014 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapas. Sėkmingai moterų varžybų atrankos barjerą įveikė ir į finalą pateko visos trys Lietuvos sportininkės.
Laura Asadauskaitė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį šiuolaikinės penkiakovės rungtyje.
Laura Asadauskaitė / „Scanpix“ nuotr.

Geriausiai sekėsi 20-metei Karolinai Gužauskaitei, kuri surinko 987 taškus ir buvo pirma B atrankos grupėje. Tik šešioliktą vietą fechtavimosi (215 tšk.) rungtyje užėmusi lietuvė vėliau buvo septinta plaukime (284 tšk.) ir aplenkė visas varžoves bėgimo bei šaudymo dvikovės (488 tšk.) rungtyje.

Geriau už K.Gužauskaitę atrankos varžybose startavo tik lenkė Oktawia Nowacka (1013 tšk.) bei Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (990 tšk.).

Olimpinė ir pasaulio čempionė 30-metė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė kvalifikacinėse varžybose surinko 964 taškus ir buvo penkta A grupėje bei dešimta bendroje įskaitoje, o 24-erių metų Lina Batulevičiūtė su 942 taškais užėmė tryliktąją vietą A grupėje bei 28-ąją tarp 63-jų atrankos dalyvių.

Ketvirtadienį vyrų kvalifikacinių varžybų B grupėje startuos 21-erių metų Lukas Kontrimavičius.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas