2014 09 05

Antroji A.Rumševičiaus ir L.Každailio pergalė Europos U-20 čempionate Italijoje

Antrąją pergalę Italijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionate iškovojo ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino vienintelė vaikinų varžybose dalyvaujanti Lietuvos pora – Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.
Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis
Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis / Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Devinti pagal reitingą lietuviai ketvirtadienį antrajame H grupės mače per 35 minutes 2-0 (21:14, 21:16) įveikė anglus Samą Walrondą ir Samą Alleną (25 reitingas).

Penktadienį lemiamoje dvikovoje dėl pirmosios vietos iš tiesioginio kelialapio į pirmenybių aštuntfinalį A.Rumševičiaus bei L.Každailio duetas žais su taip pat du pirmuosius susitikimus grupėje laimėjusiais bei aštuntąjį reitingą turinčiais latviais Mariumi Lancmaniu ir Vladu Smirnovu, kurie antrajame ture 2-0 (21:14, 21:15) nugalėjo bulgarus Martiną Atanasovą ir Dimitarą Kalčevą (24 reitingas).

Vaikinų pirmenybėse Italijoje dalyvauja 32 tinklininkų poros, suskirstytos į 8 grupes po 4 ekipas. Į atkrintamąsias varžybas pateks trys geriausios kiekvienos grupės komandos.