Antroji iš eilės Detroito ledo ritulininkų pergalė NHL Stanley taurės turnyro finale

„Red Wings“ ledo ritulininkai gali apginti čempionų vardą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Red Wings“ ledo ritulininkai gali apginti čempionų vardą
Šaltinis: BNS
0

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stanley taurės turnyro finale iškovojo čempiono titulą ginantis Detroito „Red Wings“ klubas. Sekmadienį namuose Detroito ledo ritulininkai 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) nugalėjo Pitsburgo „Penguins“ komandą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0.

Pirmąjį finalo serijos mačą šeštadienį savo arenoje „Red Wings“ laimėjo tokiu pačiu rezultatu – 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Detroito klubas laimėjo septynis iš aštuonių pastarųjų NHL čempionato atkrintamųjų mačų, o savo arenoje varžovus įveikė jau septintą kartą iš eilės.

Sekmadienio mače svečiams po Jevgenijaus Malkino (16:50) įvarčio pavyko laimėti pirmą kėlinį.

Antrojo kėlinio pradžioje (24:21) pusiausvyrą atkūrė Jonathanas Ericssonas, o Valtteris Filppula (30:29) persvėrė rezultatą aikštelės šeimininkų naudai.

Dar vieno įvarčio autoriumi trečiame kėlinyje (42:47) tapo Justinas Abdelkaderas.

Trečios bei ketvirtos finalo serijos rungtynės antradienį ir ketvirtadienį bus žaidžiamos Pitsburge.

„Red Wings“ klubas Stanley taurę iškovojo keturis kartus per pastaruosius penkiolika metų (1997, 1998, 2002 ir 2008 metais), o „Penguins“ komanda – dukart (1991 bei 1992) per visą ekipos istoriją.

Temos: 1 NHL