15min be reklamos
2012 01 02, 13:56

Apiplėštas ir sumuštas pasaulio pokerio čempionas Jonathanas Duhamelis, iš jo pavogta WSOP apyrankė

2010-ųjų pasaulio pokerio serijos WSOP čempionas kanadietis Jonathanas Duhamelis tapo užpuolikų auka. Garsų pokerio žaidėją sumušė ir apiplėšė į jo namus Monrealyje įsiveržę du kaukėti vyrai. Iš čempiono buvo pavogta ir neįkainojama WSOP apyrankė. Policija pranešė, kad jau suėmė keturis su šiuo įžūliu užpuolimu susijusius asmenis.
J.Duhamelis – pirmasis kanadietis triumfavęs WSOP čempionate
J.Duhamelis – pirmasis kanadietis, triumfavęs WSOP čempionate / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusio trečiadienio rytą J.Duhamelis išgirdo skambutį į duris, o jas atidaręs susidūrė su dviem nusikaltėliais. Užpuolikai panaudodami jėgą įsiveržė į namus, J.Duhamelį sužeidė ir apvogė. „Jie grasino mane nužudyti, todėl atidaviau viską, ką turėjau. Tuomet jie mane surišo ir ėmė mušti, spardyti. Visą dieną praleidau ligoninėje ir esu išsunktas tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Dėkui Dievui, aš nepatyriau jokių rimtesnių sužeidimų, todėl esu laimingas likęs gyvas“, – tik išleistas iš ligoninės viešame laiške savo gerbėjams rašė J.Duhamelis.

Pokerio čempionas liko sveikas, tačiau užpuolikai pavogė neįvardintą kiekį 500 eurų kupiūrų, juodą „Rolex Submariner“ laikrodį (dovana nuo PokerStars) ir neįkainojamą WSOP čempiono apyrankę.

„Scanpix“ nuotr./J.Duhamelis – pirmasis kanadietis triumfavęs WSOP čempionate
„Scanpix“ nuotr./J.Duhamelis – pirmasis kanadietis, triumfavęs WSOP čempionate

„Laikrodis ir apyrankė – labai vertingi daiktai. Tai mano trofėjai, todėl jų materialinė vertė ne tiek svarbi, kaip jų reikšmė man. WSOP apyrankė – vienintelė tokia pasaulyje. Ji unikali, nes ant jos išgraviruota mano pavardė“, – teigė J.Duhamelis.

Viešame pareiškime kanadietis prašė visų, ką nors žinančių apie šį užpuolimą, nedelsiant kreiptis į policiją. Jis pažadėjo 10 tūkstančių dolerių premiją už bet kokią naudingą informaciją, padėsiančią sugauti užpuolikus.

Policija jau pranešė apie suimtus asmenis. Šeštadienį buvo suimta moteris vardu Bianca Rojas, kuri įtariama prisidėjusi prie šio užpuolimo. Policija iš karto pasidalino informacija viešai – moteriai pateikti penki kaltinimai, tarp kurių yra ir bendrininkavimas.

Toliau tyrę šį nusikaltimą, policijos pareigūnai suėmė dar du vyrus – 22-ejų Johną Stephaną Clarką Lemay ir 26-erių Andre Roberto Perrono. Jiems buvo pateikti kaltinimai įsilaužimu, užpuolimu ir prievarta. Šaltiniai teigia, kad A.R. Perronas sulaikymo metu dėvėjo juodąjį pokerio žaidėjo „Rolex“ laikrodį, tačiau žymioji apyrankė vis dar neaptikta.

Pirmadienį „CBS“ žinios pateikė dar daugiau faktų. Žiniasklaida teigia, kad visai neseniai buvo suimtas ketvirtasis asmuo, kuris yra įtariamas prisidėjęs prie šio užpuolimo. Jam kaltinimai dar nepateikti, tačiau tai dvidešimtmetis vyras iš Longueuilo. Po tolimesnių apklausų spręsis jo likimas.

Kol kas tiek faktų sužinota apie prieš šešias dienas įvykusį nusikaltimą. Policijos departamento atstovas spaudai Markas Davidas teigia, kad tyrimas šiuo metu tęsiamas. 15min.lt pateiks šios įdomios istorijos atomazgą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką