Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 16d. 07:34

Armėniški brazilai ar braziliški armėnai?

Paplūdimio tinklinis populiarėja užkaukazėje...
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Paplūdimio tinklinis populiarėja Užkaukazėje...

Šeši Brazilijos sportininkai, o tiksliau paplūdimio tinklininkai, nacionalinio šalies Olimpinio komiteto kvietimu persikėlė į Armėniją ir atstovaus šiai šaliai olimpinėse žaidynėse bei kituose tarptautiniuose turnyruose.

Armėnijos olimpinio komiteto prezidentas Gagikas Carukianas asmeniškai pasitiko sportininkus oro uoste ir sakė: „Man labai džiugu sutikti sportininkus, kurise atstovaus Armėnijai olimpinėse žaidynėse ir prisidės prie pliažo tinklinio populiarinimo šalyje.“

Iki šiol Armėnija garsėj dvikovinių jėgos sporto šakų atstovais – imtynininkais, boksininkais, sunkiaatlečiais, tačiau dabar šalies funkcionieriai tikisi tarptautinių pergalių ir kitose sporto šakose. iš pradžių pasirinktas paplūdimio tinklinis, kuris pasaulyje yra itin populiarus.

Jau oro uoste komiteto prezidentas įteikė sportininkams Armėnijos olimpinės rinktinės aprangą ir pažadėjo, kad kitą dieną įteiks ir šios šalies pasus. Sportininkai padėkojo ir pažadėjo, kad su jų pagalba paplūdimio tinklinis Armėnijoje taps toks pats populiarus, kaip ir jų gimtojoje Brazilijoje. „Tikimės, kad mūsų žaidimas dar labiau suatrins Armėniją ir Braziliją“, – sakė jie.

Kol kas neskelbiama, ar brazilams bus palikti jų tikrieji vardai ir pavardės, ar bus suteikti armėniški.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Gruzijos-Brazilijos tinklininkės Cristina Santanna ir Andrezza Chagas sėkmingai pasirodė Pekino olimpinėse žaidynėse
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Gruzijos-Brazilijos tinklininkės Cristina Santanna ir Andrezza Chagas sėkmingai pasirodė Pekino olimpinėse žaidynėse

Reikėtų pažymėti, jog gerą pavyzdį Armėnijai parodė kaimynė Gruzija, kuri jau Pekine sėkmingai pasirodė pliažo tinklinio turnyre. Žinoma, taip pat su natūralizuotų brazilų pagalba.

Prisikviesti šios šalies sportininkus atstovauti kitoms šalims yra gana nesunku, mat Brazilijos čempionate konkurencija milžiniška ir sportininkams tenka rinktis – užimti vietą antrame dešimtuke tėvynėje ar išbandyti jėgas olimpinėse žaidynėse dalyvaujant su kitos šalies vėliava.

Žinoma, tikrus armėnus ar gruzinus, žaidžiančius paplūdimio tinklinį, įsivaizduoti labai sunku – ypač moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką