2010 07 12

Aštuntąjį „Tour de France“ lenktynių etapą Ignatas Konovalovas įveikė 150–as

Prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių aštuntajame etape 150–ąją vietą užėmė „Cervelo Test Team“ komandos narys Ignatas Konovalovas.
Aštuntasis „Tour de France“ etapas
Aštuntasis „Tour de France“ etapas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

189 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 27 minutes ir 49 sekundes pralaimėjo pralaimėjo etapo nugalėtojui Andy'iui Schleckui iš Liuksemburgo:

Bendrojoje įskaitoje po prologo ir aštuonių etapų I. Konovalovas iš 175–osios pozicijos pakilo į 173–čiąją, tačiau nuo lenktynių lyderiu tapusio australo Cadelio Evanso lietuvį skiria jau 1 valanda 15 minučių bei 10 sekundžių.

Nugalėtojo titulą ginantis ispanas Alberto Contadoras Velasco iš šeštosios vietos pakilo į trečiąją (+1:01), o į griūtį šiame etape patekęs septyniskart (1999–2005) „Tour de France“ lenktynių nugalėtojas amerikietis Lance'as Armstrongas (+13:26) iš keturioliktosios pozicijos nukrito į 39–ąją.