2011 12 04

Auksas! Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurėje laimėjo keirino rungtį

Kalyje (Kolumbija) pasibaigusiame antrajame šio sezono pasaulio dviračių treko taurės etape lietuvės iškovojo vieną medalį. Keirino rungtyje auksu pasipuošė Simona Krupeckaitė.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį finale Lietuvos dviratininkė įveikė prizininkėmis tapusias vokietę Kristiną Vogel bei prancūzę Virginie Cueff.

Mažajame finale dėl 7-12 vietų trečia finišavo ir devintą vietą bendroje įskaitoje tarp 34-ių dalyvių užėmė kita Lietuvos atstovė Gabrielė Jankutė.

Sezono keirino rungties įskaitoje po dviejų etapų S. Krupeckaitė surinko 16 taškų ir pakilo į antrą vietą. Lietuvė 4 taškais nusileidžia lyderei vokietei Kristinai Vogel.

Pirmuosius du taškus šioje rungtyje iškovojusi G.Jankutė užima tryliktą vietą tarp šešiolikos klasifikuotų dviratininkių.

A.Trebaitė liko ketvirta

Per žingsnį nuo medalio moterų daugiakovės (Omnium) varžybose su 33 taškais liko ketvirtą vietą užėmusi Aušrinė Trebaitė, kuri po trijų rungčių buvo trečia.

Šeštadienį ketvirtojoje rungtyje – asmeninėse 3 km persekiojimo lenktynėse – lietuvė užėmė ketvirtą vietą, penktoje – 10 km skračo varžybose – liko aštunta bei buvo antra šeštojoje rungtyje – 500 m asmeninėse lenktynėse laikui.

Daugiakovės nugalėtoja tapo amerikietė Sarah Hammer (14 tšk.), antrą vietą užėmė kanadietė Tara Whitten (28 tšk.), o trečiojoje pozicijoje liko britė Laura Trott (29 taškai).

Bendroje rungties įskaitoje po dviejų etapų A. Trebaitė su 9 taškais yra šešta tarp 17-os klasifikuotų dviratininkių.

Pirmauja kinė Li Huang (14 tšk.), lenkianti amerikietę Sarah Hammer bei rusę Jevgeniją Romaniutą (po 12 taškų).

Trečiasis 2011-2012 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės etapas vyks jau tik kitąmet – sausio 13–15 dienomis Kinijoje.