2014 07 22

Aurelijai Tamašauskaitei ir Dovydui Vaivadai – Europos jaunių penkiakovės sidabras mišrioje estafetėje

Švedijoje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate trečiąjį sidabro medalį Lietuvai pirmadienį iškovojo Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada, užėmę antrąją vietą mišrios estafetės varžybose.
Aurelija Tamašauskaitė

Dar sekmadienį pasidžiaugę sidabro medaliais asmeninėse varžybose D.Vaivada ir A.Tamašauskaitė mišrioje estafetėje surinko 1159 taškus (be jojimo rungties) ir tik 14 taškų atsiliko nuo čempionais tapusių Vengrijos bendraamžių Sarlotos Simon bei Somo Tomaschofo.

Bronzą iškovojo italai Aurora Tognetti ir Gianluca Micozzis – 1149 taškai.

Lietuvos duetas buvo trečias fechtavimosi (218 tšk.) rungtyje, užėmė antrąją vietą plaukime (333 tšk.) ir pirmavo bėgimo bei šaudymo dvikovėje (608 tšk.).

Kiek kukliau jaunieji Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovai startavo merginų bei vaikinų estafetėse: Eglė Švedaitė ir Gabija Daraškevičiūtė su 938 taškais merginų estafetėje liko dešimtos, o Gytis Gudlevičius ir Vladislovas Sosnovskis su 1119 taškų vaikinų estafetėje tenkinosi dvyliktąja pozicija.