2009 01 26

Austrijos kalnų slidininkių triumfas

Austrijos kalnų slidininkių triumfu sekmadienį Italijoje baigėsi planetos taurės didžiojo slalomo varžybos.
Kathrin Zettel
Kathrin Zettel / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau trečiąją pergalę sezone iškovojo Kathrin Zettel. Ji dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 47,10 sekundės ir įtikinamai aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusias tėvynaines – atitinkamai Michaelą Kirchgasser (1,39 sek.) bei Elisabeth Goergl (1,71 sek.).

Šio sezono lyderė bendroje planetos taurės varžybų įskaitoje amerikietė Lindsey Vonn sekmadienį finišavo dešimta:

AFP/„Scanpix“ nuotr./Tina Maze

1. Kathrin Zettel (Austrija) 2:47.10 (1:19.47 + 1:27.63);

2. Michaela Kirchgasser (Austrija) 2:48.49 (1:20.18 + 1:28.31);

3. Elisabeth Goergl (Austrija) 2:48.81 (1:19.09 + 1:29.72);

4. Tina Maze (Slovėnija) 2:49.09 (1:20.70 + 1:28.39);

5. Taina Barioz (Prancūzija) 2:49.24 (1:21.86 + 1:27.38).

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiojo slalomo rungties lyderės (po 6 etapų):

AFP/„Scanpix“ nuotr./Lydere bendrojoje įskaitoje tapo Tanja Poutiainen (Suomija)
AFP/„Scanpix“ nuotr./ Tanja Poutiainen (Suomija)