Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Automobilius dovanų gavę olimpiečiai namo kulniavo pėsčiomis, o garsusis masažuotojas „Juozukas“ – dar ir su policijos baudos kvitu

Šventės akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Olimpinė čempionė R.Meilutytė penktadienį išvyksta į Didžiąją Britaniją, tad mašiną pirmadienį iš automobilių salono atsiims artimieji
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujus BMW automobilius penktadienį iš Lietuvos olimpinio komiteto (LTOK) vadovų gavę geriausieji penki mūsų šalies olimpiečiai tik papozavo fotografams prie išsvajotų mašinų ir išsiskirstė namo. Nė vienas iš sportininkų nepasinaudojo jiems įteiktais mašinų rakteliais ir nenurūko išbandyti dovanos. Be to, BMW mašinų rakteliai iš olimpiečių buvo paimti.

„Tai kad numerių nėra – niekas tų mašinų nepriregistravo, nors mašinų pardavėjas galėjo tai padaryti. Juk vietoj numerio – mūsų pavardės ir vardai. Dabar sako, kad mašinas mums atiduos pirmadienį. Ateisime į BMW saloną, mums parodys kas ir kaip yra tuose automobiliuose, praves instruktažą ir tada jau galėsime džiaugtis mašinomis“, – pro savo balto automobilio šoną namo traukdamas pasakojo Londono žaidynėse trečiąją vietą laimėjęs Aleksandras Kazakevičius.

Aukso medalius Londone iškovojusioms penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei bei plaukikei Rūtai Meilutytei ir sidabrą laimėjusiam kanojininkui J.Šuklinui LTOK šiandien sostinės „Radisson Blu Hotel Lietuva“ įteikė raktelius nuo 5-osios klasės BMW sedanų, o bronzą parvežusiems imtynininkui A.Kazakevičiui ir boksininkui Evaldui Petrauskui – 3-iosios klasės BMW sedanų.

Bendra visų olimpiados prizininkams tekusių automobilių vertė – 900 tūkst. litų.

Dalis sportininkų jau pateikė savo norus automobilių salonui, registruosiančiam mašinas, kokių valstybinių numerių savo plieniniams žirgams jie norėtų.

„Aš visada mielai renkuosi skaičių 8, todėl mano numeris bus 888“, – sakė baltojo BMW savininkas kanojininkas J. Šuklinas.

Tuo tarpu imtynininkas A.Kazakevičius užsiprašė „trejetukų“. „Laimėjau trečia vietą olimpiadoje, man patinka trejetukas, todėl mano mašinos numeris bus 333. Žinoma, reikės už tokį numerį sumokėti 500 litų, bet kai norisi turėti tokį numerį, galima sau leisti“,  – pasakojo A.Kazakevičius.

Kitos nuomonės buvo likę olimpiečiai. „Koks skirtumas – man nesvarbu. Koks bus, toks mane ir džiugins“, – ramiai dėstė boksininkas E.Petrauskas.

Pirmadienį vietoj vienintelės išvykusios olimpietės R.Meilutytės automobilį atsiims jos artimieji, o kiti sportininkai jau svajoja  kur vyks gavę mašinas. R. Meilutytė jau penktadienį vakare skrenda į Didžiąją Britaniją, kur tęs mokslus Plimute ir rengsis kitą savaitgalį vyksiančiam pasaulio plaukimo taurės etapui.

„Ketvirtadienį jau su juo važiuosiu į Vokietiją – ten prasidėjo imtynių Bundeslygos kovos“, – pirmąją kelionę planavo A. Kazakevičius.

Tačiau pasibaigus LTOK automobilių įteikimo ir trenerių bei sporto specialistų pagerbimo ceremonijai vienas iš renginio dalyvių planavo ne kur vyks ir ką darys, o kiek pinigų turės pakloti policijai.

Į ceremoniją atvykęs garsus buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius „Juozukas“ tik trumpai džiaugėsi jam skirta pinigine premija. Pastatęs automobilį neleistinoje vietoje jis po renginio prie mašinos lango surado baudos kvitą.

„Man gresia bauda nuo 80 iki 150 litų. Teks mokėti – vadinasi, premija sumažės. Gal galima kam nors iš policininkų pasakyti, kad ne šiaip atvykau – su reikalais, į renginį. Gal pasigailės“, – šmaikštavo rankose baudos kvitą laikęs Juozukas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką