2011 06 20

Badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė tapo Europos klubų čempione

Pajėgiausia Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė tapo Europos klubų čempione. Zvolėje (Olandija) vykusiose pirmenybėse olandų „BC Duinwijck“ klubas, kuriam atstovauja tauragiškė, finale 4:2 įveikė kitą Olandijos klubą „Van Zundert Velo“.
Akvilė Stapušaitytė
Akvilė Stapušaitytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

A.Stapušaitytė savo vienetų susitikime finale 21:19, 21:14 nugalėjo 484-ą pasaulio raketę Lisą Malaihollo, ir taip prisidėjo prie „BC Duinwijck“ triumfo. A.Stapušaitytė pasaulio reitinge yra 139-a.

Pakeliui iki finalo A.Stapušaitytės komanda 4:3 įveikė „Top Flight“ klubą iš Anglijos, 6:1 – „Multi Alarm SE Pecs“ klubą iš Vengrijos, 5:2 – „BV Adliswil-Zürich“ iš Šveicarijos, bei 4:1 – „Bordeaux Union St Bruno“ ekipą iš Prancūzijos. Pastarajame mače A.Stapušaitytė 21-12, 21-8 sutriuškino 164-ą pasaulio raketę Marie Maunoury.

2010 m. Europos klubų čempionu buvo tapęs Kęstutis Navickas, kuris tuomet atstovavo Sarbriukeno „BC Bischmisheim“ (Vokietija) klubui.