Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2013 06 09

Badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė triumfavo „Lithuanian Open 2013“ varžybose

Sekmadienį Kaune baigėsi keturias dienas trukęs tarptautinis „Lithuanian Open 2013“ badmintono turnyras.
Akvilė Stapušaitytė
Akvilė Stapušaitytė / BFL/Aliaus Koroliovo nuotr.

Geriausiai iš Lietuvių sekėsi moterų vienetų varžybose triumfavusiai Akvilei Stapušaitytei (BWF – 97). Antrąjį reitingą turėjusi Lietuvos badmintonininkė finale po atkaklios ir permainingos kovos 21:18, 21:15 įveikė danę Annę Hald Jensen (BWF – 392).

Pakeliui į finalą A. Stapušaitytė 21:14, 21:11 nugalėjo rusę Jekateriną Bolotovą, 21:8, 21:7 sutriuškino baltarusę Anastasiją Černiavskają, 21:12, 21:14 palaužė lenkės Annos Narel pasipriešinimą ir pusfinalyje 21:13, 21:6 nugalėjo švedę Matildą Petersen.

Vyrų vienetų turnyrą laimėjo trečias pagal skirstymą lenkas Adrianas Dziolko, lemiamoje dvikovoje 23:21, 21:13 įveikęs favoritu laikytą estą Raulį Mustą.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Povilui Bartušiui. Tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekęs Lietuvos tenisininkas pirmajame rate 21:19, 21:13 įveikė ketvirtąjį reitingą turėjusį austrą Rudigerį Gnedtą, tačiau antrajame rate 11:21, 21:18, 17:21 nusileido lenkui Maciejui Poulakowskiui.

Vyrų dvejetų varžybose nugalėjo rusai Andrejus Ašmarinas ir Anatolijus Jarcevas, 21:18, 21:16 įrodę savo pranašumą prieš tėvynainius Konstantiną Abramovą ir Jaroslavą Jegerevą, o moterų dvejetų varžybose triumfavo favoritės Irina Chlebko ir Ksenia Polikarpova, lemiamoje dvikovoje 21:10, 21:13 nugalėjusios olandes Alidą Chen ir Gaylę Mahulettę.

Mišrių dvejetų varžybas taip pat laimėjo Rusijos duetas, Andrejus Ašmarinas ir Jekaterina Bolotova, finale 21:15, 21:14 palaužusi tautiečių Jaroslavo Jegerevo ir Irinos Chlebko pasipriešinimą.