2014 07 13

Baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas Europoje – treti

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje sekmadienį bronzos medalius dviviečių baidarių vyrų sprinto – 200 m – rungties finale tarp devynių įgulų iškovojo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas, distanciją įveikę per 32,527 sekundės.
Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas
Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas / facebook nuotr.

Auksą šioje rungtyje pelnė vokiečiai Ronaldas Rauhe'as bei Tomas Liebscheris (31,797 sek.), o sidabras atiteko rusams Jurijui Postrygajui ir Aleksandras Djačenka (32,245 sek.

Vyrų vienviečių baidarių 200 m pagrindiniame finale, aplenkęs varžovus iš Slovakijos ir Latvijos, septintąja pozicija tenkinosi Ignas Navakauskas (36,437 sek.).

Nugalėjo serbas Marko Dragosavljevičius (35,841 sek.), antras finišavo britas Edwardas McKeeveris (36,029 sek.), o bronza tenkinosi rusas Jurijus Postrygajus (36,050 sek.).

200 m rungties B finale startavęs kanojininkas Tomas Gadeikis (43,528 sek.) aplenkė septynis varžovus ir, pralaimėjęs tik gruzinui Zazai Nadiradzei (42,949 sek.), užėmė antrą vietą, o galutinėje įskaitoje liko vienuoliktas.

Šios rungties A finalo prizininkais tapo rusas Aleksejus Korovaškovas (42,440 sek.), ispanas Alfonso Benavidesas (43,033 sek.) ir portugalas Helderis Silva (43,418 sek.).

Sekmadienio popietę vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties pagrindiniame finale dėl Senojo žemyno pirmenybių apdovanojimo varžysis Jevgenijus Šuklinas ir T.Gadeikis.