2014 08 09

Baidarininkai Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas pasaulio čempionate liko šešti

Šeštadienį pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finale lietuviai Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas užėmė šeštąją vietą.
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Baidarininkai 1000 metrų distanciją įveikė per 3 min. 11,967 sek. ir užėmė šeštąją vietą tarp devynių finalo dalyvių.

Aukso medalius iškovojo Slovakijos duetas Erikas Vlčekas ir Jurajus Tarras.(3 min. 08,784 sek.), sidabro medaliai džiaugėsi australai Kenny Wallace'as ir Lachlanas Tame'as (3 min. 09,637 sek.), serbai Marko Tomicevičius ir Vladimiras Torubarovas iškovojo bronzą (3 min. 09,857 sek.).

Išvakarėse moterų vienviečių kanojų 200 m trečiajame atrankos plaukime, aplenkusi vieną varžovę, šešta (53,848 sek.) finišavo bei vietą šeštadienio pusfinalyje jau buvo užsitikrinusi Rūta Dagytė. Tačiau vėliau lietuvaitė, teisėjų sprendimu, buvo diskvalifikuota: anuliavus atrankos rezultatą, Lietuvos kanojininkė baigė pasirodymą čempionate.