Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 09:02

Baltarusijos biatlonininkė susipainiojo šaudykloje

Biatlone pasitaiko visko...
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Biatlone pasitaiko visko...

Biatlone dažnai pasitaiko, kad sportininkas šaudykloje šaudo ne į savo taikinius. Tuomet jo šūviai neįskaitomi ir jam tenka sukti baudos ratus. Tačiau Baltarusijos sportininkė supainiojo ne taikinius, o šaudymo padėtį – į taikinius, kurie skirti šaudyti gulint, ji šaudė stovėdama.

Baltarusė Darja Domračeva masinio starto rungtyje Vokietijoje, Oberhofe, per Pasaulio taurės etapą supainiojo šaudymo padėtį. Antrajame šaudymo etape ji, užuot šaudžiusi gulėdama, bandė įveikti taikinius stovėdama.

Į antrąjį šaudymą baltarusė atšliuožė pirma, tačiau po ugnies linijos jai teko sukti penkis baudos ratus po 150 metrų, mat tikslo nepasiekė nė vienas šūvis. Tai paaiškinti nesunku – šaudant gulint, taikinio skersmuo yra 45, o stovint – 115 milimetrų. Vėliau sportininkė nusprendė pasitraukti iš trasos.

Tokį jos neapdairumą galima paaiškinti ir kitaip – atskiro starto rungtyje sportininkės 1 ir 3 ugnies linijas įveikia gulomis, 2 ir 4  –  stačiomis, o per masinio starto rungtį pirmos linijos įveikiamos gulint, o paskutinės dvi – stovint.

Rungtį laimėjo vokietė Kati Wilhelm, antra buvo rusė Olga Medvedceva, trečia – švedė Helena Jonsson.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką