2016 09 26

Baltijos šalių diskgolfo turo sezoną vainikavo lietuvių pergalės

Praėjusį savaitgalį Virumaa (Estijoje) įvyko baigiamasis šio sezono „Prodiscus Baltic Sea Tour 2016“ varžybų etapas. Absoliutaus turo nugalėtojo vardą atvirajame divizione po metų pertraukos susigrąžino Gabrielius Gricius iš Vilniaus diskgolfo klubo (VDGK), atstovaujantis „Prodigy Europe“ bei „DiscCity“ komandoms. Jaunimo iki 15 metų čempionu tapo G. Griciaus bendraklubis Aidas Stončius.
G.Gricius
G.Gricius / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Diskgolfas

Atvirajame divizione net penki Lietuvos sportininkai pateko į pirmąjį dešimtuką. Tačiau ant prizininkų pakylos šalia G. Griciaus kopė mūsų kaimynai. Antrąją vietą užėmė Siim Isup iš Estijos, o trečiąją – „braliukas“ Gunars Grundmanis (Latvija). Jaunimo divizione jaunieji Lietuvos žaidėjai užėmė visą aukščiausiąjį penketuką. Be čempiono A. Stončiaus, prizininkais tapo vilnietis Vėjas Ūselis ir Ieva Navickaitė iš Zarasų rajono, seniausiojo Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parko „šeimininkė“. Meistrų (40+ amžiaus) divizione antrąją vietą užėmė 2015 m. turo čempionas Darius Gricius, trečiąją – Tadas Ūselis (abu VDGK ir „DiscCity“). Čempionu šiame divizione tapo Raimo Kimmel (Estija), tik paskutiniame etape aplenkęs beveik visą sezoną pirmavusį Darių Gricių.

Organizatorių nuotr./G.Gricius meta į kalną

Geriausiai iš lietuvių merginų pasirodė Mireta Jurgelevičiūtė (Kauno diskgolfo klubas ir „DiscCity“), moterų divizione užėmusi septintąją vietą. Čempione tapo Anna Riekstina (Latvija), antrąją vietą užėmė jos tautietė Elena Vecmane, o trečiąją – Liis Paid iš Estijos.

„Prodiscus Baltic Sea Tour“ varžybos šiemet vyko šešiais etapais, po du Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Ture dalyvavo 229 žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos ir JAV.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas