2011 11 07

„Bayern“ futbolo rungtynėse Vokietijoje – nuogaliaus įsiveržimas

Vokietijos čempionate sekmadienio vakarą vyko dvejos paskutinės 12-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę svečiuose iškovojo Miuncheno „Bayern” klubas, kuris palaužė „Augsburg”.
Sirgaliaus į įsiveržimas į aikštę
Sirgaliaus įsiveržimas į aikštę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto pagrindiniu šių rungtynių akcentu tapo ne įvarčiai, o nuogalio įsiveržimas į aikštę. Puikios nuotaikos futbolo sirgalių, dėvėjusį tik kojines ir kepuraitę bei avėjusį sportinius batelius, sulaikė apsaugos darbuotojai.

„Bayern“ šiose rungtynėse į priekį išsiveržė 16-ą minutę, kai įvartį pelnė pastaruoju metu ir toliau puikią formą demonstruojantis puolėjas Mario Gomezas.

Svečiai iš Miuncheno rezultatą padvigubino 28-ą rungtynių minutę, kuomet puolėjas Thomasas Mulleris perdavė kamuolį saugui Franckui Ribery, o šis nuginklavo vartininką Mohamedą Amsifą.

Antrame mačo kėlinyje „Augsburg” futbolininkai rezultatą sušvelnino. 59-ą minutę po Danielio Brinkmanno atlikto perdavimo pelnytu įvarčiu galėjo džiaugtis šeimininkų žaidėjas Hajime Hosogai.

Daugiau įvarčių šiame mače pelnyta nebuvo, tačiau per pridėtą antrojo kėlinio laiką iš aikštės buvo pašalintas svečių komandos saugas Anatolijus Tymoschukas.

Kitame mače susitiko „Hannover” ir Gelzenkircheno „Schalke” ekipos. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rezultatai:

„Augsburg” 1:2 „Bayern Munich”
16' [0:1] Mario Gomezas
28' [0:2] Franckas Ribery
59' [1:2] Hajime Hosogai
Raud. kort.: 90' Anatolijus Tymoščukas („Bayern Munich”)

„Hannover” 2:2 „Schalke”
26' [0:1] Teemu Pukki
29' [1:1] Kyriakos Papadopoulos (į savus vartus)
59' [2:1] Mohammedas Abdellaoue
73' [2:2] Teemu Pukki