Sezono lyderė Jekaterina Jurjeva
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Sezono lyderė Jekaterina Jurjeva
Šaltinis: BNS
0

Planetos biatlono taurės šeštojo etapo varžybose Italijoje moterų bendro starto 12,5 km lenktynes sekmadienį laimėjo sezono lyderė rusė Jekaterina Jurijeva.

Rusijos biatlonininkė šaudė be klaidų ir distanciją įveikė per 36 minutes 37,8 sekundės. Iškovojusi antrą pergalę sezone, J.Jurijeva 13,4 sekundės aplenkė kartą šaudykloje suklydusią švedę Heleną Jonsson.

Trečia sekmadienį finišavo suomė Kaisa Maekaerainen, nuo nugalėtojos ji atsiliko 27,8 sekundės.

1. Jekaterina Jurijeva (Rusija) 36 min. 37.8 sek. (0 baudos ratų);

2. Helena Jonsson (Švedija) atsiliko 13.4 sek. (1);

3. Kaisa Maekaerainen (Suomija) 27.8 (2);

4. Kati Wilhelm (Vokietija) 28.2 (3);

5. Anna Carin Olofsson-Zidek (Švedija) 28.6 (3).

Bendrojoje sezono įskaitoje (14 rungčių iš 26) pirmaujanti rusė Jekaterina Jurijeva (567 tšk.) jau 47 taškais lenkia artimiausią persekiotoją. Diana Rasimovičiūtė (19 tšk.) tarp 82-iejų įkaitinius taškus pelniusių biatlonininkių – 73-ia: