Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2010 01 08

Berankis: „Pradedu galvoti apie titulą“

Pergalingai 2010 metus pradėjęs pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis nestokoja ryžto ir toliau džiuginti savo gerbėjus. Iki ketvirtfinalio San Paule (Brazilija) vykstančiame ATP „Challenger“ serijos vyrų vienetų teniso turnyre jau nužygiavęs 19-metis lietuvis pradeda galvoti ir apie pirmąjį tokio lygio varžybose iškovotą titulą.
Konferencija su tenisininku Ričardu Berankiu
R.Berankis Brazilijoje galvoja apie titulą / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Pradedu galvoti apie titulą. Tai būtų didžiausia pergalė mano gyvenime“, - oficialiai turnyro Brazilijoje svetainei po pergalingai pasibaigusios aštuntfinalio dvikovos su ispanu Guillermo Olaso prisipažino R.Berankis.

Tiesa, lengva išpildyti savo norus turnyro San Paule staigmena tapusiam lietuviui tikrai nebus. Jau penktadienį, varžybų ketvirtfinalyje, jo laukia kol kas rimčiausias išbandymas – trečias pagal skirstymą 23 metų argentinietis Eduardo Schwankas (ATP 118).

Penkis varžovus Brazilijos teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 125 tūkst. JAV dolerių, jau nugalėjęs R.Berankis yra užsitikrinęs mažiausiai 3,65 tūkst. JAV dolerių čekį ir 30 ATP reitingo taškų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius