2009 09 14

Berankis – teniso turnyro Turkijoje finale

Devyniolikmetis Ričardas Berankis iškopė į ITF serijos vyrų teniso turnyro („Levent Open presented by GD Academy“) Stambule (Turkija) vienetų varžybų finalą.
Konferencija su tenisininku Ričardu Berankiu
Finale R.Berankio lauks kazachas A.Kedriukas (ATP 358)

Sekmadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas, kuris ATP klasifikacijoje yra 422-as, pusfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo 799-ąją planetos raketę 27 metų bulgarą Todorą Enevą ir antrą kartą šiais metais pateko į ITF serijos turnyro vienetų varžybų finalą.

Septintojo pagal reitingą turnyre R.Berankio varžovu finale bus trečias pagal skirstymą 28 metų Aleksejus Kedriukas iš Kazachstano. 358-ą vietą ATP reitinge užimantis A.Kedriukas pusfinalyje 4:6, 6:3, 6:1 įveikė aštuntąjį reitingą turėjusį 22 metų ukrainietį Denisą Molčanovą (ATP 463).

Vienintelį ITF serijos turnyrą karjeroje R.Berankis laimėjo 2007-aisiais Portugalijoje.

Vyrų teniso turnyro Stambule prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas