15min be reklamos
2019 01 06, 18:00

„Betsafe Žvejo Iššūkio“ bilietų dalybos tęsiasi

Sekmadienio vakare įvyks dar du „Žvejo Iššūkio“ pagrindinio turnyro finaliniai satelitai, kuriuose žaidėjai išsidalins 7 „Žvejo Iššūkio“ bilietus. Į atrankų finalus galima patekti ir per mažesnius kasdienius satelitus.
Betsafe Žvejo Iššūkis / organizatorių nuotr.
Betsafe Žvejo Iššūkis / organizatorių nuotr.

„Betsafe Žvejo Iššūkio“ festivalis vyks sausio 31 – vasario 10 dienomis Vilniaus „Olympic Casino“ pokerio klube. Šventės metu vyks įvairūs turnyrai, tarp kurių ir „€1,000 High Roller“ mūšis, bet daugiausiai dėmesio įprastai atiteks 220 € įpirkos pagrindiniam turnyrui su 100 tūkstančių eurų garantija.

Organizatoriai planuoja, kad šiame turnyre dalyvaus ir per 170 atrankų laimėtojų. Visą sausį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyksta gyvi atrankiniai turnyrai, o kiekvieną sekmadienį „Betsafe“ kambaryje – virtualių atrankų finalai.

Į sekmadienio finalus žaidėjai gali patekti ir iš mažų įpirkų kasdienių satelitų, vykstančių septynias dienas per savaitę. 18:00 startuoja „Freebuy“ atranka, kurioje du geriausi žaidėjai patenka į „€10 Rebuy“ sekmadienio finalą. Dar penkias šio finalo vietas pelno stipriausi 19:00 prasidedančio „€1 Rebuy“ satelito žaidėjai, o 20:00 į kovą stoja „€4 Freezeout“ satelito dalyviai, kurie kaunasi dėl dviejų vietų „€25 Freezeout“ finale.

Kiekvieną sekmadienį 21:00 startuoja „€10 Rebuy“ atrankų finalas, kuriame išdalinamos bent 5 vietos 220 € „Žvejo Iššūkio“ pagrindiniame turnyre, o dar du tokius pat bilietus pelno geriausi 21:30 prasidedančio „€25 Freezeout“ finalo žaidėjai.

Viso interneto atrankose „Betsafe“ Jau išdalino 56 pagrindinio turnyro bilietus, o per šį mėnesį planuojama šį skaičių padvigubinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką