Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2010 01 08

„Blackhawks“ – vienvaldis NHL pirmenybių lyderis (video, nuotraukos, visi rezultatai)

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei absoliučiu čempionato lyderiu tapo Vakarų konferencijoje pirmaujantis Čikagos „Blackhawks“ (65 tšk.) klubas.
„Blackhawks“ pergalė
„Blackhawks“ ir „Bruins“ rungtynėse vyko bekompromisė kova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose „Blackhawks“ ledo ritulininkai 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) nugalėjo penktąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Bostono „Bruins“ (51 tšk.) komandą.

Arenos šeimininkai mačo pradžioje pirmavo po Blake'o Wheelerio (05:30) ir Miroslavo Satano (08:02) įvarčių, tačiau iki pirmosios pertraukos svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą Duncano Keitho (12:49) ir Tomašo Kopecky (18:04) pastangomis.

Likusius įvarčius Čikagos ekipai pelnė Andrew Laddas (21:42), dar vieną D. Keithas (30:13) bei Patrickas Kane'as (57:49).

„Manau, jog visi mūsų žaidėjai buvo tiesiog įsiutę po to, kai mes atsilikome 0:2. Mes troškome pakreipti įvykius sau naudinga linkme ir mums pavyko“, – po pergalės teigė „Blackhawks“ gynėjas Niklasas Hjalmarssonas.

Bekompromisė dvikova neapsiėjo ir be muštynių. Trečiojo kėlinio pradžioje (42:48) neišlaikė Colino Fraserio („Blackhawks“) ir Johnny Boychuko („Bruins“) nervai. Ant ledo susikibusius peštukus išskyrė teisėjai, o už emocijų nevaldymą abiejų ekipų žaidėjai „užsidirbo“ po 5 baudos minutes.