Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 14d. 12:58

Bronislavas Vasiliauskas pasitraukė iš LTOK viceprezidento pareigų

Bronislavas Vasiliauskas
LTOK nuotr. / Bronislavas Vasiliauskas

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) viceprezidentas Bronislavas Vasiliauskas LTOK prezidentei Dainai Gudzinevičiūtei įteikė atsistatydinimo raštą ir pasitraukė iš LTOK viceprezidento bei Vykdomojo komiteto nario pareigų.

Priežastis, dėl kurios B.Vasiliauskas nusprendė nebedalyvauti LTOK valdyme – padidėjęs tiesioginio darbo krūvis. B.Vasiliauskas toliau LTOK veikloje dalyvaus kaip Generalinės asamblėjos narys.

B.Vasiliauskas LTOK viceprezidentu tapo 2012 m., kai jo kandidatūrą kartu su visa LTOK vadovybės komanda prezidentės siūlymu išrinko Generalinė asamblėja.

Šių metų balandžio mėn. B.Vasiliauskas buvo išrinktas sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentu, jis taip pat yra asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos narys ir Lietuvos sporto prezidentų tarybos narys.

„B.Vasiliauskas buvo aktyvus komandos narys, esame jam dėkingi už darbą, ypač už sporto visiems plėtotę“, – sakė LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė.

LTOK įstatuose numatytos trys viceprezidentų pozicijos, tačiau viceprezidentui pasitraukus iš pareigų, naujo kandidato rinkimai nėra būtini.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką